تاریخ انتشار بازی MediEvil با انتشار یک تریلر داستانی جدید مشخص شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

در جریان مراسم State of Play، شرکت سونی در کنار نمایش یک تریلر داستانی جدید از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان MediEvil، از تاریخ انتشار این بازی نیز رونمایی کرد. این بازی کلاسیک در تاریخ جمعه سوم آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی اصلی بازی اکشن و ماجراجویی Medievil در سال ۱۹۹۸ برای کنسول پلی‌استیشن ۱ منتشر شد. این بازی کاربران را در نقش Sir Daniel Fortesque قرار می‌دهد که پس از بازگشت دوباره‌ی دشمن دیرینه و قسم خورده‌ی خود یعنی Zarok، از دنیای مردگان بازگشته است. Sir Daniel که در آخرین مبارزه‌ی خود با Zarok شکست مفتضحانه‌ای را متحمل شده است، حالا قصد دارد از این فرصت استفاده کرده و از این فرد شرور انتقام بگیرد.

تریلر منتشر شده از بازی بخش‌هایی از کیفیت بصری این بازی و عملکرد خوب استودیوی آدر اوشن انینتراکتیو (Other Ocean Interactive) در بازسازی این عنوان را به نمایش گذاشته است. بازی Medievil با کیفیت ۴K برروی کنسول میان نسلی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا خواهد شد. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید. در جریان مراسم شب گذشته، شرکت سونی یک ویدئوی جدید از عنوان مورد انتظار Final Fantasy VII Remake را نیز با هواداران به اشتراک گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید