تریلری جدید از بازی Twin Mirror منتشر شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

به تازگی تریلری جدید از بازی Twin Mirror منتشر شده که بخش‌های مختلفی از داستان بازی را به تصویر می‌کشد.

عنوان Twin Mirror، در دسته عناوین داستان‌محور و جنایی قرار می‌گیرد که در جریان گیم‌پلی آن، باید با شخصیت‌های مختلفی ملاقات کرده و از طریق گفت و گو با آن‌ها، اطلاعاتی از روند وقوع اتفاقات بازی به دست آورید. معماهای مختلف و زیادی در طول بازی وجود خواهند داشت که با حل هریک، هم امتیازی مشخص به شما تعلق خواهد گرفت و هم می‌توانید در بازی به‌خوبی پیش‌روی داشته باشید. به طور کلی، این بازی به عنوان یکی از موردانتظار ترین عناوین داستان‌محور در سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود که قرار است توسط استودیو بازی‌سازی دونت‌ناد (Dontnod Entertainment) به دست کاربران برسد.

اکنون تریلری جدید از بازی Twin Mirror منتشر شده که میت‌وانید بیش از پیش با داستان آن آشنا شوید. در ابتدای تجربه این بازی، شما در نقش شخصیت ساموئل هیگز (Samuel Higgs) قرار می‌گیرید که شاهد مرگ یکی از دوستان نزدیک خودش است. حال برای مراسم تدفین وی، به روستایی به نام باس‌وود (Basswood) سفر می‌کند که قبلا خود او در آن متولد شده است. تا قبل از این، فقط می‌دانستیم که این شخصیت به روستای مذکور سفر کرده و در ابتدای بازی، خود را هنگامی مشاهده خواهد کرد که درون یک هتل بیدار شده و لباس وی به خون آغشته شده است. اما حالا تیم سازنده بازی تریلری جدید از Twin Mirror منتشر کرده و در جریان آن، ما شاهد مشاهده اطلاعات بیشتری از داستان بازی هستیم. به طور مثال، متوجه شدیم که روستای باس‌وود، در ایالت ویرجینیای غربی و در شرق آمریکا وجود دارد و قبلا در صنعت کشور بسیار تاثیرگذار بوده است. کارخانه‌ها و کارگاه‌های زیادی در آن وجود داشته و افراد روستا از طریق کار در این مکان‌ها، هزینه‌های زندگی خود را تامین میکردند. اکنون دیگر شاهد رونق کاری آن کارخانه‌ها نخواهیم بود و بیشتر به مکان‌هایی متروکه تبدیل شده‌اند. در نهایت باعث می‌شود تا بسیاری از مردم شهر بیکار شده و فشار اقتصادی زیادی به آن‌ها وارد شود. همچنین به نظر می‌رسد که به علت وجود مشکلات مختلف، مردم این شهر مدت زمان زیادی است که طعم شیرین زندگی را نچشیده‌اند. بدر نهایت و در زمان ورود شخصیت اصلی بازی، رفتاری مناسبی با وی نداشته و اتومبیل او را به اصطلاح پنچر می‌کنند.

در این تریلر جدید که در مورد داستان بازی Twin Mirror منتشر شده است، شاهد صحبت‌های مختلف سازندگان بازی هستیم که می‌تواند بخش‌های نامفهوم آن را روشن‌سازی کند. در بخش‌های دیگر می‌توانید به صحبت‌های هلن هنری (Helene Henry) یکی از عوامل سازنده این بازی گوش فرا دهید. طبق گفته‌های وی، شخصیت اصلی در داستان این عنوان، در وضعیت و شرایطی قرار خواهد گرفت که هیچ اطلاعی از خطرناک و مرموز بودن آن ندارد و نمی‌داند که در اطراف وی چه اتفاقاتی در حال وقوع است. با پیش‌روی در داستان بازی، مطلع خواهید شد که باید بدون معطلی خود را از درگیری‌های داستان بازی نجات دهید.

در ادامه می‌توانید این ویدئو جدید را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این بازی در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید. اما طبق گفته سازندگان، عنوان Twin Mirror در سال ۲۰۱۹ و در قالب اپیزودهای مختلف، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید