بازی Twin Mirror تا سال ۲۰۲۰ تاخیر خورد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

به تازگی استودیوی دونتناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) در گزارشی اعلام کرده است که بازی Twin Mirror با تاخیر و در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، قرار است نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به صورت انحصاری زمانی برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) عرضه شود. این عنوان به مدت ۱۲ ماه به صورت انحصاری برروی این فروشگاه عرضه و پس از آن برروی فروشگاه استیم نیز منتشر می‌شود. ناشر این بازی شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) خواهد بود.

این استودیو دلیل تاخیر بازی را بهینه‌سازی و رفع باگ‌های آن بیان کرده است.

آقای اسکار گیلبرت (Oscar Guilbert) مدیر اجرایی استودیوی دونتناد، در مورد این بازی و همکاری با اپیک گیمز (Epic Games) توضیحاتی ارائه داده است:

در راستای استراتژی توسعه‌ی ما و با تشکر از اپیک گیمز بابت همکاری، دونتاد در حال حاضر بخش بزرگی از محتوای کلیدی را در دست دارد. ما به همکاری با اپیک گیمز افتخار می‌کنیم و میخواهیم عنوان Twin Mirror را برروی فروشگاه اپیک گیمز به جامعه‌ی بزرگ بازی‌بازان ارائه دهیم. شرایط این همکاری همراه با پشتیبانی شرکت شیبویا پروداکشنز (Shibuya Production) موجب تقویت پتانسیل بازی شده است. این عملکرد استراتژیک نشان‌دهنده‌ی توانایی‌های ما در نفوذ به تمایل بازار جدید و به نفع خودمان است. صنعت بازی‌های ویدئویی در حال حاضر تحت تحولات بزرگی قرار دارد و اکنون یک مزیت رقابتی عمده برای سازندگان محتوایی مانند دونتناد، پیشنهاد می‌دهد.

بازی Twin Mirror در سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و نیز پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید