تاریخ انتشار بازی Twin Mirror اعلام شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

سرانجام شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی دونتناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) تاریخ انتشار بازی Twin Mirror را اعلام کردند. برای جزئیات بیشتر همراه گیمفا باشید.

بازی Twin Mirror در تاریخ ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۹ (۱ دسامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی (به صورت انحصاری زمانی برروی فروشگاه اپیک گیمز) عرضه خواهد شد. این بازی همانن عنوانی در سبک ماجراجویی روان‌شناختی است. این اثر داستان خبرنگار سابقی نام سم هیگز (Sam Higgs) را روایت می‌کند. شخصیت سم از مهارت‌های ذهنی خاص و متعددی برخوردار است به لطف وجود یک مکانیزم منحصربه‌فرد در گیم‌پلی این بازی که در خدمت روایت است، ذهن سم یک فضایی امن محسوب می‌شود که قهرمان داستان می تواند بدون هیچ فشار و قضاوتی خود واقعی‌اش باشد. بازی‌بازان می‌توانند به گذشته‌ی سم بازگردند و خاطرات او را مشاهده کنند.

کاخ ذهن سم نقشی اساسی در کشف حقیقت دارد. بازی‎بازان قادر به جستجوی محیط و جمع‌آوری سرنخ‌هایی خواهند بود که به شبیه‌سازی چندین سناریو امکان می دهد روند رویدادها را کاهش دهند و یا نقاط عطف اصلی داستان را پیش بینی کنند. سم با رویدادهای دراماتیک و اشباح گذشته خود به تدریج کنترل این پناهگاه صلح را از دست می‌دهد. وی خیلی زود متوجه می‌شود که کاخ ذهنش به وی کمک نمی‌کند تا با ترس خود مقابله و یا با آشنایانش ارتباط برقرار کند.

Twin Mirror اولین عنوانی است که با همکاری شرکت شیبویا پروداکشنز (Shibuya Productions) ساخته شده است. در این تریلر روان‌شاختی، سم هیگز به Basswood، شهر کودکی خود بازمی‌گردد تا در مراسم خاک‌سپاری بهترین دوستش شرکت کند. وی به سرعت متوجه می‌شود که در این شهر ویرجینیای غربی اتفاقاتی عجیبی در حال رخ دادن است. این خبرنگار و کارآگاه سابق از مهارت‌های استنباطی خود برای کشف رمز و رازهای اطراف شهر و ساکنان آن استفاده می‌کند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Twin Mirror را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید