گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری جدید از بازی Twin Mirror منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

بازی Twin Mirror، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی دونت‌ناد (Dontnod)، در ابتدا برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده بود ولی تیم سازنده در نهایت تصمیم به انتشار آن در قالب یک داستان کامل به جای قسمت‌های مختلف گرفت که در نتیجه‌ی آن بازی تا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی تاخیر خورد. با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی بازی و آغاز پیش‌فروش آن، استودیوی سازنده تریلری جدید از این عنوان ماجراجویی روان‌شناختی را منتشر کرده است.

این تریلر کوتاه تلاش دارد شما در کم‌تر از ۳۰ ثانیه با محیط شهر و جهان بازی، معماهایی که با آن روبه‌رو خواهید شد و دیگر نکات کلیدی بازی آشنا کند. البته یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌های بازی یعنی ورود به ذهن شخصیت اصلی در این تریلر دیده نمی‌شود. استفاده از این توانایی به شما اجازه خواهد داد رازها و معماهای تاریک اطراف خود را حل کنید. همانند دیگر عناوین ساخته شده توسط استودیوی دونت‌ناد، بازی Twin Mirror نیز برروی روایت داستان و همچنین انتخاب‌ها و تاثیر آن‌ها تمرکز خواهد داشت.

بازی Twin Mirror در تاریخ ۱۱ آذر ماه سال جاری (۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی ) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی (به صورت انحصاری زمانی برروی فروشگاه اپیک گیمز) عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید