عنوان MGS V: The Phantom Pain هم اکنون به صورت Pre-Load در دسترس قرار دارد

۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲

بله عنوان را درست خوانده اید، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بازی مورد انتظار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را به صورت دیجیتالی بر روی PlayStation 4 پیش خرید کرده اید، از هم اکنون می توانید این بازی را به صورت Pre-Load دریافت کنید.

هم اکنون می‌توانید با مراجعه به PlayStation Network و بخش بازی MGS 5، این بازی را با حجم ۲۵٫۱ GB دانلود کنید. در حال حاضر سیستم Pre-Load این بازی تنها در آمریکای شمالی در دسترس است و تا فردا برای PS Store اروپا هم در در دسترس قرار می‌گیرد. Pre-Load این عنوان تنها محدود به نسخه‌ PS4 نمی‌شود و افرادی که بازی را بر روی PlayStation 3 هم پیش خرید کرده باشند از هم اکنون می‌توانند The Phantom Pain را به این صورت دانلود کنند.

اگر با سیستم Pre-Load آشنایی ندارید، می‌توانید با مطالعه متن زیر در رابطه با این ویژگی اطلاعات کسب کنید:

Pre-Load : اگر یک بازی را به صورت دیجتالی پیش خرید کرده باشید، به لطف این قابلیت می توانید آن را از چند روز (معمولا در PS4 دو روز و در Xbox One یک هفته) قبل از عرضه دانلود کنید تا در روز عرضه بتوانید بدون معطلی بازی را اجرا کنید. البته دانلود بازی قبل از عرضه به این معنا نیست که بازی هم قبل از عرضه قابل اجرا باشد و همانطور که مشخص است مجوز اجرای بازی پس از عرضه آن داده می‌شود.

پیش خرید بازی به قیمت ۵۹،۹۹ دلار جریان دارد و اگر شما از قبل این کار را کردید می توانید از هم اکنون این بازی را به صورت Pre-Load دانلود کنید. همچنین با پیش خرید MGS V: The Phantom Pain از فروشگاه PS Store می‌توانید به یک‌ DLC رایگان درون بازی دسترسی پیدا کنید. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد. نسخه PS4 بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ و نسخه Xbox One با رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید