فیزیک عنوان Project CARS در هر ثانیه 600 بار محاسبه می شود

۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۵

سازنده عنوان Project CARS استودیو Slightly Mad می باشد. آنها امروز تصمیم به انتشار برخی اطلاعات جدید درباره عنوان مسابقه ای خود کرده اند. این خبر توسط شبکه توییتر این استودیو منتشر شده است. با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

طبق گفته آخرین گفته های سازنده عنوان Project CARS، فیزیک بازی برای هرچه روان تر شدن بهتر بازی، 600 بار در ثانیه محاسبه می شود.

آیا می دانید؟ فیزیک Project CARS در هر ثانیه 600 بار محاسبه می شود! و ما حرکات انگشت شما را 250 بار در ثانیه بررسی می کنیم!

همچنین سازندگان چندی پیش در مورد دستیابی به کیفیت 1080 و فریم 60 در کنسول Xbox One گفته بودند که:

رسیدن به رزولوشن ۱۰۸۰p برروی Xbox One ساده نمی باشد. اما به این معنی نیست که کیفیت نهایی هم به این حد نمی رسد. ما در تلاش برای رسیدن به آن هستیم.
تا پایان ساخت یک بازی، شما همیشه در حال بهینه سازی و پرورش بازی خود می باشید. گاهی اوقات شما به بازی خود نگاه کرده و می گویید: اوه خدای من، نشد، بازی درست کار نمی کند. گاهی اوقات نیز بر عکس این ماجرا بوده و شما به ۶۰ فریم می رسید و این بسیار فوق العاده می باشد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده نسخه های Xbox One, PS4 و PC عنوان Project Cars در ۱۷ مارس ۲۰۱۵ در آمریکای شمالی و در ۲۰ مارس در UK منتشر می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید