تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Project CARS 2 منتشر شد | جمع‌بندی نمرات بازی

۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱

به تازگی تریلری جدید از بازی محبوب Project CARS 2 منتشر شده است که نمرات و نقد های مثبت این بازی را جمع بندی کرده است. برای تماشای این ویدئو و مطالعه اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب رجوع کنید.

اولین نسخه از سری بازی Project CARS ، در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و توانست تا حدودی موفقیتی نسبی کسب کند. حال پس از گذشت ۳ سال، نسخه دوم این بازی منتشر شده است که پیشرفت‌های بسیار زیاد و فوق العاده ای را نسبت به نسخه اول تجربه کرده و توانسته نقد ها و نمرات بسیار خوبی کسب کند.

بازی Project CARS 2 توسط استودیو بازیسازی اسلایتلی‌مد (Slightly Mad) ساخته شده و وظیفه نشر آن را، شرکت بزرگ باندای نامکو ( Bandai Namco ) به عهده دارد. بازی مذکور تا الان فروش بسیار خوبی را به ثبت رسانده و در حال حاضر یک شبیه‌ساز عالی برای مسابقات اوتومبیل‌رانی به شمار می‌رود.

به صورت کلی، ۱۸۰ نوع ماشین و ۶۰ پیست مختلف و متفاوت در بازی حضور دارند که می‌توانند شما را تا ساعت‌ها سرگرم کنند و تجربه ای بسیار عالی را برای شما رقم بزنند.

حال پیرامون همین موفقیت‌های بازی، اخیرا تریلری جدید با محوریت جمع‌بندی نمرات و نقد های مثبت بازی Project CARS 2 منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد. همچنین در ویدئو صحنه‌هایی از مسابقات درون بازی به نمایش گذاشته می‌شوند.

تریلر جدید بازی Project CARS 2:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید