استودیوی Slightly Mad موفق به کسب علامت تجاری کنسول Mad Box نشده است

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

طبق گزارش‌های جدیدی که در رابطه با کنسول جدید استودیوی اسلایتلی مَد (Slightly Mad) منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این استودیو هنوز موفق به کسب علامت تجاری کنسول Mad Box نشده است و باید از این پس به دنبال نام دیگری برای آن باشند.

سال گذشته استودیوی سازنده‌ی سری Project CARS از ساخت کنسولی جدید خبر داد و وعده‌های بسیاری مربوط به قدرت بالای آن به بازی‌بازان داد. آقای ایان بل (Ian Bell)، مدیر استودیوی اسلایتلی مَد از قدرت پردازشی بسیار بالای آن سخن گفته بود و حتی این کنسول را “فراتر از نسل بعدی کنسول‌ها” توصیف کرده بود. به هر حال می‌توان گفت که این استودیو به دنبال پایه‌ریزی و اجرای یک ایده‌ی بسیار جاه‌طلبانه بود اما به نظر می‌رسد که حتی موفق به ثبت نام تجاری آن نشده‌اند و احتمالا باید نام آن را تغییر دهند.

به گزارش وب‌سایت PCGamesInsider.biz، نام تجاری Mad Box پیش از این وجود داشته و مربوط به یک استودیوی بازی‌سازی فرانسوی بوده است. پس فعلا باید ساخت کنسولی با نام Mad Box را منتفی دانست و شرکت سازنده‌ی آن باید به دنبال اسم دیگری برای آن باشد. اگر استودیوی اسلایتلی مَد همچنان به دنبال ساخت این کنسول است، باید ابتدا با یکی از دو شرکت Nvidia و AMD کنار بیاید تا کار خود را به صورت رسمی با آن‌ها آغاز کنند.

در راستای دیگر اخبار مربوط به این کنسول، شما می‌توانید آخرین تصویر و اطلاعات آن را از اینجا مشاهده کنید و با طراحی آن بیشتر آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید