تصاویری از طرح اولیه کنترلر کنسول Mad Box منتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) که به واسطه‌ ساخت سری بازی‌های Project CARS شناخته می‌شود، هم‌اکنون در حال توسعه‌ی کنسولی جدید با نام Mad Box است. حال به تازگی ایان بل (Ian Bell)، مدیر استودیوی اسلایتلی مد، تصاویری از طرح احتمالی کنترلر این کنسول منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش برخی از ویژگی‌های بخش آنلاین کنسول هستیم.

اخیرا ایان بل تصاویری از طرح اولیه کنترلر کنسول Mad Box از طریق صفحه‌ رسمی توییتر خود منتشر کرده است که می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده آن‌ها بپردازید.

بنابر گفته‌ی ایان بل، ویژگی‌های آنلاین کنسول Mad Box نه تنها ممکن است رایگان باشند، بلکه بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از تبلیغات موجود، به پول واقعی دست یابند.

سرویس‌های آنلاین پولی یا رایگان؟ چطور است که ما برای آنلاین شدن به شما پول بدهیم؟ زمان با ارزشی را که برای به دست آوردن اعتبار سپری می‌کنید، می‌توانید آن اعتبار را به پول واقعی تبدیل کنید. بله، این به معنای تبلیغات است. در حال حاضر این فقط یک ایده است.

زمان بسیار زیادی به عرضه‌ی کنسول Mad Box باقی مانده است اما باید گفت که برخی از ایده‌های مطرح شده برای این کنسول جالب به نظر می‌رسند. در صورت انتشار خبرهای بیشتر در این خصوص، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید