گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

پلتفرم ها Xbox OnePCPS4
8.8
-
12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
تاریخ انتشار: 2018-10-12
(-)
سبک بازی: FPS
سازنده بازی: Treyarch
ناشر بازی: Activision

تاریخ انتشار نقشه‌ی Ancient Evil بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد + ویدئو

تاریخ انتشار نقشه‌ی Ancient Evil بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد + ویدئو تریلر

تقریبا یک ماه پیش جدیدترین به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 تحت عنوان Operation Grand Heist در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفت و محتویات جدیدی را به بازی اضافه کرد. در همان زمان استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) اعلام کرد که نقشه‌ای به بخش زامبی بازی اضافه خواهد شد که بی‌شک جذابیت‌ها و آیتم‌های منحصر به فرد خود را دارد.

تصویر لو رفته از عنوان Call Of Duty: Modern Warfare 4 جعلی است

تصویر لو رفته از عنوان Call Of Duty: Modern Warfare 4 جعلی است اخبار بازی ها

در چندین روز گذشته، شایعاتی مبنی بر نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Call Of Duty در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. هم اکنون با خبر‌های ناامید کننده‌ای در این باره همراه هستیم.

نقشه‌های سیزن‌پس بازی Call of Duty: Black Ops 4 در آخر هفته رایگان هستند

نقشه‌های سیزن‌پس بازی Call of Duty: Black Ops 4 در آخر هفته رایگان هستند اخبار بازی ها

همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز گذشته رویداد جدید Shamrock and Awe در دسترس بازی‌بازان و کاربران عنوان Call of Duty: Black Ops 4 قرار گرفته و بسیاری از افراد را با محتویات خود مشغول کرده است. حال به تازگی اخباری منتشر شده که از رایگان شدن بعضی از نقشه‌های این بازی تیراندازی اول شخص حکایت می‌کنند.

تریلری از رویداد جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

تریلری از رویداد جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد تریلر

در طول این مدت گذشته از زمان عرضه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) همواره در تلاش بوده است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، تجربه‌های جدید و منحصر به فردی را در اختیار هواداران قرار دهد. حال به تازگی به‌روزرسانی جدید این عنوان در دسترس قرار گرفته که همراه با آن، یک تریلر جذاب نیز ارائه شده است…

فردا به‌روزرسانی جدیدی برای عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 منتشر خواهد شد

فردا به‌روزرسانی جدیدی برای عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 منتشر خواهد شد اخبار بازی ها

نزدیک شش ماه از عرضه‌ی عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 می‌گذرد، طی ماه‌ها سازندگان همواره به‌روزرسانی‌های زیادی را برای این عنوان عرضه کرده‌اند. هم اکنون به‌روزرسانی جدیدی، فردا برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

به‌روزرسانی Operation Grand Heist برای سایر پلتفرم‌های بازی Call of Duty: Black Ops 4…

به‌روزرسانی Operation Grand Heist برای سایر پلتفرم‌های بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد اخبار بازی ها

بالاخره بعد از گذشت یک هفته پس از انتشار Operation Grand Heist برای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Call of Duty: Black Ops 4، این به‌روزرسانی برای سایر پلتفرم‌های بازی در دسترس قرار گرفت.

دو تریلر با محوریت نقشه‌های جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شدند

دو تریلر با محوریت نقشه‌های جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شدند تریلر

همان‌طور که در جریان هستید، بیش از یک هفته است که از انتشار یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های بازی Call of Duty: Black Ops 4 می‌گذرد و با این حال، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، تصمیم گرفت با انتشار دو تریلر جدید دیگر، نگاهی کلی به نقشه‌های اضافه شده به این عنوان بیندازد.

تریلری با محوریت حالت Hot Pursuit بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

تریلری با محوریت حالت Hot Pursuit بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد تریلر

امروز استویوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) با انتشار تریلری از بازی پرطرفدار Call of Duty: Black Ops 4 تصمیم گرفت تا بازی‌بازان و علاقه‌مندان را با حالت جدید اضافه شده به این عنوان یعنی Hot Pursuit آشنا کند.

ویدئویی از نقشه‌ی جدید Lockup بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

ویدئویی از نقشه‌ی جدید Lockup بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد تریلر

همان‌طور که در جریان هستید، سه‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های بازی پرطرفدار Call of Duty: Black Ops ۴ را منتشر کرد. حال اوایل امروز، ویدئویی کوتاه برای معرفی یکی از نقشه‌های این بازی در دسترس قرار گرفت.

اسلحه‌ی جدیدی به بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد

اسلحه‌ی جدیدی به بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد اخبار بازی ها

اوایل امروز استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، با اضافه کردن یکی از سلاح‌های پرطرفدار نسخه‌های قدیمی Call of Duty به Call of Duty: Black Ops 4، باعث شگفتی و هیجان بازی‌بازان و کاربران شد.

خریدهای درون‌برنامه‌ای به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد

خریدهای درون‌برنامه‌ای به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد اخبار بازی ها

بی‌شک یکی از بهترین بازی‌های در سبک تیراندازی اول شخص، عنوان Call of Duty: Black Ops 4 شناخته می‌شود. حال به تازگی استودیوی سازنده‌ی تری‌آرک (Treyarch) و شرکت بازی‌سازی اکتیویژن (Activision) تصمیم گرفتند تا خرید‌های درون برنامه‌ای را به این عنوان بی‌نظیر اضافه کنند.

تریلر جدیدی از اتفاقات نقشه‌ی Dead of the Night بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر …

تریلر جدیدی از اتفاقات نقشه‌ی Dead of the Night بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد تریلر

همان‌طور که در جریان هستید، در طول هفته‌ی جاری اخبار و اطلاعات زیادی از جدیدترین به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد و توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرد. حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، با انتشار تریلری جدید، از اتفاقات و رویدادهای نقشه‌ی Dead of the Night حکایت کرده است.

تریلر جدیدی از Operation Grand Heist بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

تریلر جدیدی از Operation Grand Heist بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد تریلر

به طور قطع سری بازی Call of Duty یکی از بهترین عناوین تیراندازی اول شخص محسوب می‌شود که با محتویات و آیتم‌های جدید خود، هر چند وقت یکبار توجه‌ی بسیاری از کاربران و بازی‌بازان را به خود جلب می‌کند. حال به تازگی تریلری از قسمت جدید Operation Grand Heist که برای آخرین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر می‌شود، در دسترس قرار گرفته که ب…

شایعه: شخصیت Outrider به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهد شد

شایعه: شخصیت Outrider به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهد شد اخبار بازی ها

طی اخبار بازی منتشر شده، امروز استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، با انتشار ویدئویی کوتاه توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرد. به نظر می‌رسد که در به‌روزرسانی این هفته، شخصیتی قدیمی و ماندگار، به بازی Call of Duty: Black Ops ۴ اضافه شود.

یکی از نقشه‌های جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی شد

یکی از نقشه‌های جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی شد اخبار بازی ها

امروز برای باری دیگر استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، به معرفی یکی دیگر از نقشه‌های جدید بازی Call of Duty: Black Ops ۴ پرداخت که توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرده است. این استودیوی قدرتمند، با انتشار یک عکس، از نقشه‌ی نوینی که به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد، رونمایی کرد.

تری‌آرک یکی از تغییرات به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Black Ops ۴ را اعلام کرد

تری‌آرک یکی از تغییرات به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Black Ops ۴ را اعلام کرد اخبار بازی ها

تنها یک هفته‌ی دیگر تا انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Black Ops ۴ باقی مانده است که در همین راستا، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، به معرفی بعضی از تغییرات این عنوان در قسمت نقشه‌ی بازی پرداخته است.

به‌روزرسانی جدید دیگری برای بازی Call of Duty: Black Ops ۴ منتشر شد

به‌روزرسانی جدید دیگری برای بازی Call of Duty: Black Ops ۴ منتشر شد اخبار بازی ها

برای باری دیگر استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی محبوب Call of Duty: Black Ops ۴ منتشر کرد تا تجربه‌ای بی‌نقص‌تر و بهتر را در اختیار کاربران و بازی‌بازان قرار دهد. این به‌روزرسانی نوین، تغییرات اندکی در بخش Blackout ایجاد خواهد کرد با اینکه، تغییرات بزرگ‌تری در بخش‌های چند نفره و زامبی اعمال می‌شود. با ما در ادام…

نقشه‌ی بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 شاهد تغییراتی در فصل جدید خواهد بو…

نقشه‌ی بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 شاهد تغییراتی در فصل جدید خواهد بود اخبار بازی ها

همان‌طور که می‌دانید استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلفی را برای جدیدترین نسخه از سری بازی Call of Duty منتشر کرده است. حال اینبار قرار است تغییراتی در نقشه‌ی بخش بتل رویال بازی رخ داده تا تجربه‌ای منحصر به فرد را در اختیار هواداران قرار دهد. با ما در ادامه همراه باشید.

جزئیات به‌روزرسانی ۱.۱۲ بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

جزئیات به‌روزرسانی ۱.۱۲ بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد اخبار بازی ها

سه‌شنبه‌ی این هفته، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) به‌روزرسانی جدید ۱.۱۲ را برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر می‌کند که محتویات و آیتم‌های زیادی را به همراه دارد. برای مطالعه‌ی بیشتر در مورد جزئیات این به‌روزرسانی، با ما در ادامه همراه باشید.

تریلری از پوسته‌ی جدید اسلحه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

تریلری از پوسته‌ی جدید اسلحه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد تریلر

همان‌طور که در جریان هستید، تقریبا هر سه‌شنبه استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، محتویات و آیتم‌های جدیدی را برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر می‌کند. حال اینبار ویژگی‌های بسیار جالب و جذابی در دسترسی کاربران قرار گرفته که می‌توان به پوسته‌ی منحصر به فرد آن اشاره کرد. در همین مورد، تریلری برای پوسته‌ی ذکر شده ارائه شده که با هم در ادامه…

سلاح جدیدی به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد

سلاح جدیدی به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد اخبار بازی ها

استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Trearch) از همان روز‌های اول عرضه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4، محتویات و آیتم‌های زیادی را برای این عنوان منتشر کرد. حال دیروز این استودیوی توسعه‌دهنده‌ی قدرتمند، سلاح جدیدی را در بازی Call of Duty: Black Ops 4 در دسترس کاربران و هواداران قرار داد تا برای باری دیگر تجربه‌ای جذاب را به دست آورند. با ما در ادامه همراه…

Ambush حالت جدید بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود

Ambush حالت جدید بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود اخبار بازی ها

بی‌شک یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص، عنوان Call of Duty: Black Ops 4 شناخته می‌شود. حال اخیرا استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، اخباری مبنی بر اضافه شدن حالتی جدید به بخش Blackout این عنوان جذاب منتشر کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد اخبار بازی ها

همان‌طور که در جریان هستید، بازی‌های تیراندازی اول شخص همیشه طرفداران و هواداران خاص خود را دارند. در این میان سری بازی Call of Duty، بسیار شناخته شده و معروف است. حال استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) برای باری دیگر، به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کرده تا تجربه‌ای نوین و بی‌نقص‌تر را در اختیار کاربران قرار دهد. …

اطلاعاتی از آینده‌ی حالت زامبی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

اطلاعاتی از آینده‌ی حالت زامبی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد اخبار بازی ها

امروزه بازی‌های تیراندازی اول شخص طرفداران خاص خود را دارد و در این میان، بازی Call of Duty: Black Ops 4 بسیار شناخته شده و محبوب است. حال استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) امروز طی گزارشی از محتویات آینده‌ی حالت زامبی Call of Duty: Black Ops 4 خبر داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه بشید.

اواخر هفته به صورت رایگان به تجربه‌ی بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 بپردازید

اواخر هفته به صورت رایگان به تجربه‌ی بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 بپردازید اخبار بازی ها

شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیوی تری‌آرک (Treyarch) در خبری اعلام کردند که بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 از تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۷ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) تا تاریخ پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت