Call of Duty: Black Ops 4 در ابتدا شامل بخش داستانی بود

۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

هر چند Call of Duty: Black Ops 4 در نهایت شامل بخش تک‌نفره‌ی داستانی نبود، اما ویدیوهایی جدیدی در سطح اینترنت پخش شده‌اند که خبر از وجود این بخش در ابتدای ساخت بازی می‌دهند. اما این بخش بعدها به دلایلی حذف شده است.

Call of Duty: Black Ops 4 موارد زیادی داشت که آن را از سایر نسخه‌های مجموعه متمایز می‌کرد. مثلا نوار سلامتی بازی‌بازان به صورت خودکار پر نمی‌شد و بازی‌بازان باید به فشردن دکمه‌ای، روند این درمان را آغاز کنند. یا برای اولین بار در قالب Blackout، شاهد حالت بتل رویال برای Call of Duty بودیم. اما مهم‌ترین تغییری که در ذهن بازی‌بازان مانده است، این است که Call of Duty: Black Ops 4 اولین نسخه از سری Call of Duty بدون یک بخش داستانی واقعی بود.

پیش از این توسعه‌دهنده‌ی بازی یعنی تری‌آرک (Treyarch)، گفته بود که هیچ برنامه‌ای برای این بخش وجود نداشت و تیم توسعه از همان ابتدا قصد داشت تا تمرکز خود را برروی بخش چندنفره و Blackout بگذارد. البته از آن زمان مشخص شده است که یک بخش داستانی برای بازی در دست ساخت بود و تا حدودی هم تکمیل شد، اما بعدا به دلایلی این بخش کاملا از بازی حذف شد.

حالا حدود یک سال و نیم از عرضه‌ی بازی می‌گذرد و بالاخره ما شاهد اولین ویدیو از بخش داستانی Call of Duty: Black Ops 4 هستیم. در این ویدیو می‌توانید ببینید که بخش داستانی در مراحل ابتدایی توسعه بود، چرا که جلوه‌های بصری بازی به خوبی بخش چندنفره نیستند. اگر بخش چندنفره‌ی بازی را تجربه کرده باشید، متوجه می‌شوید که این بخش در نهایت تبدیل به یکی از نقشه‌های بازی به نام Seaside شد. رابط کاربری بازی هم کاملا مشابه بخش چندنفره است. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

متاسفانه، هرگز شاهد نتیجه‌ی کامل این بخش نخواهیم بود و Call of Duty: Black Ops 4 اولین نسخه‌ی سری بدون بخش داستانی باقی خواهد ماند. این بازی هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید