حالت جدیدی به بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهد شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

بی‌شک یکی از پرطرفدارترین عناوین در میان سری بازی‌های تیراندازی اول شخص، سری Call of Duty شناخته می‌شود که فضایی بی‌نظیر از محیط جنگ را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. در همین راستا، به تازگی استودیوی سازنده اعلام کرده است که حالت جدیدی به بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهد شد و تجربه‌ی نوینی را در اختیار هواداران و طرفداران قرار می‌دهد.

عنوان Call of Duty: Black Ops 4 مدتی است که در اختیار علاقه‌مندان به بازی‌های تیراندازی قرار گرفته و با محتویات بی‌نظیر و خاص خود، توجه‌ افراد زیادی را جلب کرده است. در همین راستا، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک در تلاش بوده تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهنیه‌سازهای مختلف، آیتم‌ها و نقشه‌های بازی را افزایش داده تا همیشه برای هواداران و بازی‌بازان خود، حال و هوای جدیدی را ایجاد کند.

در همین راستا، اخیرا استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) طی پیام‌هایی از اضافه شدن حالت جدیدی به بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 خبر داده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، به محض آغاز فاز دوم فصل Operation Apocalypse Z، حالت جدیدی به به بخش بتل رویال این بازی اضافه خواهد شد که اندکی هرج و مرج را با خود به همراه می‌آورد. این حالت ۸۰ بازی‌باز و کاربر را در یکی از بزرگ‌ترین نقشه‌های بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 قرار می‌دهد. این ۸۰ بازی‌باز به عنوان تنها بازماندگان و افراد سالمی شناخته می‌شوند که از یک بیماری خطرناک جان سالم به در برده‌اند. همان‌طور که می‌شود حدس زد، ارتش بزرگی از مردگان در این دنیا وجود خواهند داشت و این ۸۰ بازی‌باز باید از دست آن‌ها فرار کرده و تا جایی که می‌شود آن‌ها را از بین ببرند. پس خود را برای یک دویدن طولانی آمده کنید.

بی‌شک تجربه‌های لذت بخشی در انتظار کاربران و هواداران خواهد بود. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، فاز دوم Operation Apocalypse Z از امروز آغاز خواهد شد و به واسطه‌ی آن، حالت جدید مذکور نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

گفتنی است که شما می‌توانید، نکات و مواردی که باید قبل از خرید بازی Call of Duty: Black Ops 4 بدانید را از طریق ویدئوی هایلایت تهیه شده توسط وب‌سایت مشاهده کنید. همچنین اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های تیراندازی و مخصوصا از طرفداران سری بازی Call of Duty هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Call of Duty: Black Ops 4، نقد و بررسی این عنوان به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ضمن شما می‌توانید تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Call of Duty: Black Ops 4 را نیز از طریق این صفحه وب‌سایت مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید