نقشه‌ی Alcatraz به Call of Duty: Black Ops 4 برمی‌گردد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

همان‌طور که در جریان هستید، هفته‌ی گذشته یکی از نقشه‌های بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 به صورت کاملا ناگهانی حذف شد. بسیاری از بازی‌بازان و کاربران نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند که حال به نظر می‌رسد، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) این نقشه را به بازی برگردانده است.

همان‌طور که می‌دانید، در جدیدترین نسخه‌ی سری بازی تیراندازی Call of Duty یعنی Call of Duty: Black Ops 4، بخش‌ها و آیتم‌های مهیج زیادی قرار داده شده که به جرات می‌توان گفت که این عناوین می‌توانند شما را ساعت‌ها به خود مشغول کنند. قدرت فضاسازی این بازی منحصر به فرد بسیار بالا است به‌گونه‌ای که مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد. حس درگیری و تجربه‌ی تیراندازی با سلاح‌ها و وسایل جنگی متنوع، همیشه برای بعضی از جوانان و افراد جذاب و هیجان‌انگیز بوده که در این میان، سری بازی Call of Duty بسیار موفق عمل کرده است.

چند روزی است که فصل جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 شروع شده است و در حال حاضر هواداران و طرفداران این بازی بسیار سرگرم آن هستند. طبق روال همیشه‌ی استودیوی تری‌آرک، با شروع فصل‌های جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4، حالت‌ها و نقشه‌ها و شخصیت‌های نوین و هیجان‌انگیزی به بازی اضافه می‌شوند تا تجربه‌های دیگری را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دهند. یکی از موضوعاتی که چند روزی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را متعجب و ناراحت کرده بود، حذف شدن یکی از نقش‌های جذاب بخش بتل رویال این بازی یعنی Alcatraz شناخته می‌شود.

نقشه‌ی منحصر به فرد Alcatraz، ماه گذشته برروی پلتفرم‌های بازی در دسترس قرار گرفت و موفق شد توجه‌ی افراد زیادی را به خود جلب کند. اما این شادی و سرگرمی زیاد طول نکشید و این نقشه، در هفته‌ی گذشته به صورت کاملا ناگهانی از بازی Call of Duty: Black Ops 4 حذف شد. بسیاری از کاربران نسبت به این موضوع اعتراض کرده و پیام‌هایی را برای استودیوی تری‌آرک منتشر کردند. حال به نظر می‌رسد این فعالیت و اعتراض طرفداران موثر بوده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، استودیوی تری‌آرک اعلام کرد که فردا، نقشه‌ی خاص Alcatraz برروی تمامی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برای باری دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

در جریان دیگر اخبار بازی‌های ویدئویی، به نظر می‌رسد که قرار است استودیوی تری‌آرک، به‌زودی به‌روزرسانی جدیدی را برای Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کند تا محتویات و آیتم‌های جدیدی که برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه نشده بود، در دسترس کاربران این پلتفرم‌ها نیز قرار گیرند. یکی از این موارد، شخصیت محبوب و پرطرفدار Spectre شناخته می‌شود که در نسخه‌ی پیشین این سری نیز ایفای نقش کرده بود. Spectre در حال حاضر برروی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Call of Duty: Black Ops 4 در دسترس قرار دارد که البته، طبق گفته‌های استودیوی تری‌آرک، به‌زودی برای دیگر پلتفرم‌های این بازی نیز منتشر خواهد شد. برای آن دسته از افرادی که با این شخصیت آشنایی ندارند باید بگوییم که Spectre اولین بار در عنوان Call of Duty: Black Ops 3 معرفی شد و توانست توجه‌ی افراد زیادی را به سمت خود جلب کند. او از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است که از میان می‌توان به آیتم‌های مخفی‌کاری و همچنین تیغه‌های او که با انرژی خاصی کار می‌کنند اشاره کرد. از نظر هواداران و طرفداران سری بازی Call of Duty، این شخصیت بسیار جذاب و خیره‌کننده شناخته می‌شود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ضمن اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های تیراندازی و مخصوصا از طرفداران سری بازی Call of Duty هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Call of Duty: Black Ops 4، نقد و بررسی این عنوان به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید.

همچنین تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز از طریق این صفحه قابل مشاهده است. در نهایت اگر قصد خرید این عنوان استودیوی تری‌آرک را دارید، نکاتی را که باید پیش از خرید بازی Call of Duty: Black Ops 4 بدانید را از طریق هایلایت وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید