جزئیات جهان باز GTA 6 طرفداران را به وجد خواهد آورد

علیرضا محمدی
۲ مهر ۱۴۰۲ - 15:52

بر اساس اطلاعات گردآوری شده توسط طرفداران، دنیای باز GTA 6 در حال تبدیل شدن به یکی از جذاب‌ترین مکان‌های بازی‌های ویدیویی است که تا به حال بازدید کرده‌ایم.

اگر عنوانی از راکستار گیمز (Rockstar Games) را بازی کرده باشید (و اگر این کار را نکرده باشید شگفت‌زده می‌شوم)، می‌دانید که جهان‌های باز خلق شده توسط این شرکت تکرار نشدنی هستند. فقط به Red Dead Redemption 2 نگاه کنید، این بازی آنقدر با توجه خیره‌کننده به جزئیات ساخته شده که بازیکنان هنوز نیز در حال کشف چیزهای جدید هستند.

پس جای تعجب ندارد که GTA 6 قرار است ردپای Red Dead Redemption 2 را دنبال کرده و یک تجربه جهان باز باورنکردنی دیگر را ارائه دهد.

سند جدیدی که توسط طرفداران و بر اساس افشاگری‌های قابل توجهِ سال گذشته گردآوری شده است، برخی از جزئیات مربوط به جهان باز محصول مورد بحث را مشخص می‌کند. با توجه به تصاویری که همه ما از مراحل اولیۀ ساخت بازی دیدیم، اینکه این بازی در چنین مراحل اولیه‌ای مملو از تغییرات ریز و درشت باشد، مورد بسیار قابل توجه‌ای است.

در بخش طولانی‌ای از این سند که «توجه به جزئیات» نام دارد، می‌توانیم تمام لمس‌های باورنکردنی‌ای که راکستار به آن‌ها معروف است را ببینیم. توجه داشته باشید که تمامی این موارد از بازیِ در حال توسعه برداشت شده‌اند، بنابراین به احتمال زیاد می‌توانیم انتظار جزئیات بیشتری را داشته باشیم.

یکی از جزئیات مورد علاقه من که توسط طرفداران بیان شده، این است که ما می‌توانیم راکون‌هایی را ببینیم که به سطل‌های زباله می‌روند و با غذا از آنجا فرار می‌کنند. بدون شک بازیکنان بی‌روحی مانند من به آن راکون‌ها شلیک خواهند کرد.

این نشت همچنین برخی از جزئیات چشمگیر داخلی را برجسته می‌کند. از جمله خاک و کثیفی روی زمین در یک غذاخوری و مقادیر عظیمی از اشیاء منحصربه‌فرد که روی دیوارها و قفسه‌ها قرار دارند.

در جای دیگری صحبت از «رفتار واقع‌گرایانۀ باد» می‌شود که از شایعات مربوط به پویایی بیشتر آب و هوا پشتیبانی می‌کند و بدون شک برای زنده ماندن باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. همچنین تحسین زیادی نسبت به مکانیک و انیمیشن آب در بازی وجود دارد که بدون شک تا زمان عرضۀ محصول، حتی بهتر نیز خواهد شد.

تمام آنچه که گفته شد، جهان‌های باز کلاسیک و ساخته شده توسط راکستار را برای ما تداعی می‌کنند، پر از جزئیاتی که شاید بسیاری از ما حتی متوجه آن‌ها نشویم، اما همگی در خدمت ایجاد حس غوطه‌وری برخلاف هر بازی دیگری که تاکنون تجربه کرده‌ایم، هستند.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GAMINGbible

Banker killerAnnymilad saRondaAlbert Weskermh.pگربه خانWalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)PlayStation Studios PS5A0seyed0AsmdگاوکشSoheylJDark.Elden-Lord77DARKSIRENCyrus94ArshamGidora❤GOD OF WAR❤more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید