نسخه‌ی سوییچ Life is Strange: Remastered Collection تاخیر خورد

1 بهمن 1400 - 17:04

بازی Life is Strange: Remastered Collection طبق قرار قبلی بر روی سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد، اما دارندگان کنسول نینتندو سوییچ باید کمی بیشتر منتظر بمانند.

طرفداران Life is Strange طی ماه‌های اخیر حسابی مشغول بوده‌اند. بازی Life is Strange: True Colors چند ماه پیش منتشر شد و نقدها و نمرات مثبتی را دریافت کرد. خیلی زود هم Life is Strange: Remastered Collection طرفداران جدید این سری را به گذشته بازمی‌گرداند. Life is Strange: Remastered Collection شامل ریمستر هر دو بازی اصلی و نسخه‌ی فرعی Before the Storm می‌شود.

اسکوئر انیکس (Square Enix) به تازگی در توئیتر خود اطلاعاتی را در مورد تاریخ عرضه‌ی این بازی به اشتراک گذاشته است. این بازی پیش از این یک بار تاخیر خورده، اما این طور که به نظر می‌رسد قرار نیست دوباره این اتفاق بیفتد (حداقل بر روی تمام پلتفرم‌ها). این ناشر تاریخ عرضه‌ی فوریه‌ی این بازی بر روی تمامی پلتفرم‌ها به جز نینتندو سوییچ را حفظ کرده است. با این حال دارندگان نینتندو سوییچ باید کمی بیشتر منتظر Life is Strange: Remastered Collection بمانند. تاریخ عرضه‌ی جدید این بازی بر روی سوییچ اعلام نشده، اما گفته شده که در سال جاری شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود.

جالب است بدانید که بازی Life is Strange: True Colors هم قرار بود به صورت هم‌زمان با سایر پلتفرم‌ها برای سوییچ عرضه شود، اما به مدت سه ماه تاخیر خورد. حال باید منتظر ماند و دید که چه بر سر Remastered Collection خواهد آمد. در حال حاضر اسکوئر انیکس گفته که پیش از عرضه‌ی بازی قرار است شاهد پیش‌نمایش‌های زیادی از آن باشیم.

بازی Life is Strange Remastered Collection در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ( ۱ فوریه ۲۰۲۲) برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 5، پلتفرم PC و سرویس استریم استدیا منتشر می‌شود.

vergil2maxآرینFarid

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید