تاریخ انتشار بسته الحاقی Siege of Paris بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شد

4 مرداد 1400 - 22:36
Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris

یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرد که دومین و آخرین بسته‌ی الحاقی پولی عنوان Assassin’s Creed Valhalla با عنوان Siege of Paris ماه آینده منتشر خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید، Wrath of the Druids، اولین بسته‌ی الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla، اوایل سال جاری منتشر شد و بازی‌بازان را با خود ایرلند برد. اکنون، بسته‌ی الحاقی دوم این عنوان که به پاریس منتهی می‌شود، در آستانه‌ی انتشار است و به لطف اعلامیه‌ی یوبی‌سافت، ما دقیقاً می‌دانیم که چه زمانی باید انتظار آن را داشته باشیم.

 از مشخص شدن انتشار احتمالی این محتویات اضافی طی تابستان، مدتی می‌گذرد و حالا یوبی‌سافت یادداشت‌های به‌روزرسانی که قرار است فردا به صورت زنده برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر شود را فاش کرده است، این شرکت همچنین تأیید کرد که The Siege of Paris در تاریخ ۲۱ مرداد (۱۲ آگوست) عرضه شده و پشتیبانی آن طی به‌روزرسانی فردا در بازی اضافه می‌شود.

در همین حال، همان‌طور که قبلا تأیید شده بود، این به‌روزرسانی همچنین قابلیت Level Scaling و شمشیرهای تک دست را اضافه خواهد کرد. Level Scaling قابل تنظیم است و دارای پنج سطح است که می‌توانید بین آن‌ها انتخاب کنید، در پایین‌ترین سطح، این ویژگی به طور کامل غیر فعال می‌شود و در چهار سطح دیگر، مبارزه با دشمنان را به تدریج دشوار می‌کند.

در مورد شمشیرهای تک دست، طی جشنواره جدید Sigrblot که یک رویداد با مدت زمان محدود است و از تاریخ ۲۹ جولای تا ۱۲ آگوست برگزار می‌شود، یک شمشیر تک دست پاداش ویژه‌ی این جشنواره برای تکمیل ماموریت‌های جدید است.

Siege of Paris

اندازه‌ی این به‌روزرسانی در ایکس‌باکس سری ایکس/اس ۲۳٫۷۹ گیگابایت، در ایکس‌باکس وان ۱۷٫۷۲ گیگابایت، در پلی‌استیشن ۵ ۶٫۸۵ گیگابایت، در پلی‌استیشن ۴ بسته به منطقه‌ی شما ۱۵٫۳ تا ۲۴٫۵ گیگابایت و در رایانه‌های شخصی ۲۰٫۴ تا ۳۱٫۳۷ گیگابایت است.

همانطور که بالاتر گفته شد بسته‌ی الحاقی Siege of Paris در تاریخ ۲۱ مرداد (۱۲ آگوست) عرضه می‌شود. بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌اسیتشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

آرینP.morganM.MTHossein_KingMahyarMsmMehran.BaB_Buck

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید