ویژگی Level Scaling به Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد

3 مرداد 1400 - 13:14

همانطور که می‌دانید، از زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla تا به الان به‌روزرسانی‌های متعدد و زیادی برای این عنوان منتشر شده‌اند. حال، اخیرا مشخص شده است که به‌روزرسانی بعدی این عنوان قابلیت Level Scaling را به این بازی اضافه خواهد کرد.

شکش نیست که مجموعه‌ و سری بازی‌های Assassin’s Creed از محبوب‌ترین و مشهورترین عناوین صنعت بازی‌های ویدیویی هستند. این سری از چند سال پیش با انتشار نسخه‌ی Origins، مفهوم و داستان تاریخی و المان‌های جهان باز خود را به سطح نقش آفرینی کامل رساند. این روند همچنان ادامه دارد و سال گذشته با انتشار عنوان Assassin’s Creed Valhalla ادامه یافت و به نوعی به اوج خودش رسید.

با این همه، در حالی که احتمالا یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد دارد تا آینده‌ی این سری محبوب را متفاوت رقم بزند و نسخه‌های بعدی را تا حدودی تغییر دهد، اما برای بهبود تجربه‌ی بازی‌بازان در عنوان Assassin’s Creed Valhalla هنوز هم به‌روزرسانی‌های متعددی به صورت مداوم منتشر می‌شوند. حال، اخیرا اعلام شده که یک به‌روزرسانی جدید برای این عنوان منتشر خواهد شد و قرار است تا ویژگی Level Scaling را به  Assassin’s Creed Valhalla اضافه نماید.

Assassin’s Creed Valhalla

در حساب توییتری رسمی یوبی‌سافت، مشخص شده است که قابلیت Level Scaling، بخشی از به‌روزرسانی جدیدی است که از هفته‌ی آینده برای این بازی منتشر خواهد شد. همچنین اینطور که اعلام شده است، این ویژگی پنج سطح مختلف خواهد داشت که از Off شروع شده و تا Nightmarish ادامه خواهد داشت. بازی‌بازان قادر خواهند بود تا هر کدام از این حالات را به دلخواه انتخاب کنند و به نوعی چالش‌های جدیدی را در مبارزات و به طور کلی تجربه‌ی خود داشته باشند.

ویژگی Level Scaling قرار است تا برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در طی به‌روزرسانی هفته‌ی آینده‌ی این عنوان منتشر شود. شما قادر خواهید بود تا از میان ۵ گزینه‌ی متفاوتی که از Off شروع شده و تا Nightmarish ادامه دارد، به دلخواه خود انتخاب کنید و بازی را چالشی‌تر از قبل تجربه نمایید.

بازی محبوب Assassin’s Creed Valhalla هم اکنون بر روی اکثریت پلتفرم‌های مشهور در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. قابلیت Level Scaling نیز قرار است تا در تاریخ سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ (۲۷ جولای ۲۰۲۱) به همراه انتشار یک به‌روزرسانی جدید برای این بازی عرضه شود. همچنین، اخیرا اعلام شده بود که قابلیت مبارزات با شمشیرهای تک دست نیز به بازی افزوده خواهد شد و احتمالا یک بسته‌ی الحاقی جدید نیز برای این عنوان در دست توسعه قرار دارد. در صورت تمایل نیز می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم سعید آقابابایی از اینجا مطالعه نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ آیا تا به الان بازی Assassin’s Creed Valhalla را تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات خود را پیرامون این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع

EivorP.morganBombsamMahyarMsmMehran.BaKuros

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید