Final Fantasy 7 Remake Intergrade به مدت ۶ ماه در انحصار پلی‌استیشن ۵ خواهد بود

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶

بازی Final Fantasy 7 Remake سال گذشته برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و قرار بود این بازی به مدت یک سال در انحصار پلتفرم مذکور باشد. با این حال، فعلا خبری از انتشار این بازی برای پلتفرم‌های دیگر نیست، زیرا ظاهراً شرکت سونی این بازی را برای چندماه دیگر در انحصار پلی‌استیشن قرار داده است. در همین راستا، به‌تازگی اعلام شده است که بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade حداقل به مدت ۶ ماه در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اخیراً تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade را منتشر کرد. در انتهای این تریلر اشاره شده بود که بازی مذکور حداقل به مدت ۶ ماه در انحصار پلی‌استیشن ۵ است. با توجه به این که بازی Final Fantasy 7 Remake نیز به مدت یک سال در انحصار پلی‌استیشن ۴ بود، این موضوع تعجب‌آور نیست. این احتمال وجود دارد که پس از این مدت ۶ ماهه، شاهد انتشار بازی اصلی و همچنین نسخه‌ی Intergrade برای رایانه‌های شخصی باشیم.

بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۱) برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. همچنین اخیراً تایید شد که مراحل توسعه‌ی قسمت دوم Final Fantasy 7 Remake به خوبی پیش می‌رود و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شاهد اطلاعات جدیدی از آن باشیم.

20
12

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید