مقایسه‌ی اولیه‌ی بازی Resident Evil Village در پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷

VG Tech به‌تازگی یک ویدیوی جدید از بازی Resident Evil Village را منتشر کرده است که در آن نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۵ با یکدیگر مقایسه شده‌اند.

در ویدیوی مقایسه‌ی اولیه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، ۴ پرو و پلی‌استیشن ۵ بازی Resident Evil Village نشان داده می‌شود که عملکرد این بازی به طور کلی از نظر نرخ فریم قابل قبول است. با این حال، برخی ایرادات کوچک در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ وجود دارد که در دیگر نسخه‌ها دیده نمی‌شود.

براساس تحلیل فنی VG Tech، این بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو در حالت Resolution و در پلی‌استیشن ۵ بر روی حالت رهگیری پرتو (RT) اولویت‌بندی شده است. با غیر فعال کردن رهگیری پرتو در پلی‌استیشن ۵، این بازی در رزولوشن ۴K و ظاهراً با استفاده از رندرینگ صفحه شطرنجی (Checkerboard Rendering) ارائه می‌شود. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ در رزولوشن ۹۰۰P Native و نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو در حالت اولویت‌بندی نرخ فریم، بر روی رزولوشن ۱۰۸۰P رندر می‌شوند.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید ویدیوی مقایسه‌ی اولیه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۵ این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

16
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید