گوینده‌ی محبوب بخش چندنفره‌ی سری Halo در بازی Halo Infinite نیز حضور خواهد داشت

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) تایید کرد که یکی از از عناصر نمادین سری Halo در بازی Halo Infinite نیز حضور خواهد داشت. در طی یک ویدئوی پرسش و پاسخ با تیم تنظیم صدای Halo Infinite، توسعه‌دهندگان اعلام کردند که آقای جف استایتزر (Jeff Steitzer)، گوینده‌ی محبوب بخش چندنفره‌ی عناوین Halo، در نسخه‌ی جدید این مجموعه نیز به ایفای نقش خود ادامه خواهد داد.

اگر با آقای استایتزر آشنایی ندارید، شاید برایتان جالب باشد بدانید که به عنوان یک گوینده، این شخص با صدای خود بخش‌های مختلف مسابقات چندنفره را صداگذاری کرده و مواردی مانند double kill ،triple kill و killing spree را به بازی‌بازان اعلان می‌کند. علاوه بر دیگر رویداد‌های بخش چندنفره، استایتزر مسابقات بازی را نیز با عبارت «Game Over» به پایان می‌رساند. البته در عناوین جدیدتر مجموعه‌ی Halo، این صداگذار حتی دیالوگ‌های بیشتری را برای حالت‌های Oddball ،Race ،Rally و Headhunter ضبط کرده بود. به طور خلاصه، صدای جف استایتزر یکی از بخش‌های نمادین این سری محسوب می‌شود.

با در نظر گرفتن مشکلات به وجود آمده به خاطر شیوع ویروس Covid-19 و همچنین سن بالای استایتزر، برخی از بازی‌بازان نگران بودند که شاید این صداگذار نتواند دیالوگ‌های جدیدی را برای بازی Halo Infinite ضبط کند. استایتزر ۶۹ ساله است و در دسته‌ی افراد آسیب پذیر در برابر ویروس قرار می‌گیرد. علاوه بر این، شیوع ویروس بر روی روند صداگذاری و دیگر فعالیت‌هایی که نیاز به حضور فیزیکی افراد دارند، تاثیر قابل توجهی گذاشته است. با این حال، استایتزر بازگشته و قرار است باری دیگر با صدای نمادین خود وظیفه‌ی گویندگی بخش چندنفره‌ی یک نسخه‌‌ی دیگر از سری Halo را برعهده بگیرد.

بازی Halo Infinite امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید این ویدئوی جالب را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

13
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید