حالت Permadeath با یک به‌روزرسانی جدید به Wasteland 3 اضافه شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۶

بازی نقش‌آفرینی تاکتیکی Wasteland 3 حالا به لطف به‌روزرسانی اخیر دارای یک حالت Permadeath است که در کنار دیگر بهبود‌های اضافه شده با این‌ به‌روزرسانی، یک تجربه‌ی تازه و بسیار چالش برانگیز را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

جدیدترین به‌روزرسانی Wasteland 3 که با نام Death and Taxes عرضه شده است، ویژگی‌های جدیدی از جمله حالت Permadeath را به ساخته‌ی محبوب اینگزایل اینترتینمنت (InXile Entertainment) اضافه می‌کند. این ویژگی اختیاری سبب می‌شود تا در صورت مرگ شخصیت‌های ساخته شده توسط بازی‌بازان و همچنین شخصیت‌های NPC حاضر در گروه بازی‌باز، این افراد برای همیشه کشته شوند. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان یک ویژگی دیگر را نیز اضافه کردند که بازی را سخت‌تر از گذشته می‌کند. گزینه‌ی Difficult Skill Checks به شما اجازه می‌دهد تا رقم مورد نیاز برای فعال شدن مهارت‌های بازی را افزایش دهید.

اگرچه با فعال کردن Permadeath شاهد نبرد‌های بسیار سخت‌تری خواهید بود، اما حداقل یک ویژگی در بازی وجود دارد که عواقب سنگین از دست دادن افراد گروهتان را کمی کاهش می‌دهد. بازی‌بازان می‌توانند در هر زمان با مراجعه به مقر اصلی Ranger‌ها در Colorado Springs، شخصیت‌های جدید را ساخته و به گروه خود اضافه کنند. علاوه بر این، سطح شخصیت‌های ساخته شده با شخصیت بازی‌باز هم تراز خواهد بود. با استفاده از این مکان، شما می‌توانید افراد کشته شده را به نوعی جایگزین کنید.

همچنین حالا پس از نصب به‌روزرسانی Death and Taxes می‌توانید مهارت‌ها و توانایی‌های شخصیت‌های ساخته شده را از اول تعیین کنید؛ کاری که تا پیش از انتشار به‌روزرسانی ممکن نبود. البته در نظر داشته باشید که استفاده از هر دو ویژگی گفته شده نیاز به پول دارد، پس قطعاً نباید خود را به آن‌ها وابسته کنید.

در نهایت لازم به ذکر است که تعدادی گزینه‌ی جدید شخصی سازی از جمله لباس جدید نیز به Wasteland 3 اضافه شده‌اند. شاید جالب باشد بدانید که توسعه‌دهندگان برای ساخت این لباس‌ها با دو طراح مشهور با نام‌های دیمیتری زیتسو (Dimitry Zaitsev) و الیور بیندل (Oliver Bindel) همکاری کرده‌اند. با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌های اضافه شده به Wasteland 3، حالا زمان مناسبی است تا بازی‌بازان جدید و یا حتی کسانی که صاحب بازی هستند، به سراغ تجربه‌ی این عنوان جذاب بروند.

Wasteland 3 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

7
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PLAYSTATION T گفت:

  توی نسلی که هر استودیوی بی خودی به بازی های اکشن ادونچرشون می گفت RPG، این یه RPG اصیل درست حسابیه. انقدر Choice های متصل به هم داشت هر دفعه چیز جدیدی پیدا میکنی. Neutral

  کلی بیلد مختلف میشد پیاده کنی. جالبیش این بود که کوآپ داشت و هرکدوم تون میتونستین یه کوئست جدا رو انجام بدین. به شدت منتظرم ببینم IP بعدی شون با یه بودجه ی خفن چطور در میاد Yes

  18
  0
 • mbox گفت:

  وست لند ۳ شاهکار بود
  بعد از افت بازی تو نسخه دوم وست لند ۳ معجزه کرد و crpg و ایناکسایل رو به اوج رسوند

  3
  0