بازی Wasteland 3 به آمار یک میلیون بازی‌باز دست یافت

۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بر اساس اعلام استودیوی این‌اگزایل اینترتینمنت (inXile Entertainment)، بازی Wasteland 3 تاکنون توانسته است به آمار یک میلیون بازی‌باز دست یابد.

بازی Wasteland 3 عنوانی در سبک نقش‌‌آفرینی تاکتیکی-نوبتی است که در ماه آگست سال جاری میلادی عرضه شد. این عنوان توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. حال توسعه‌دهنده‌‌ی این اثر با انتشار پیامی در توییتر اعلام کرده است که حدود یک میلیون بازی‌باز این بازی را تجربه کرده‌اند. علاوه بر این، این استودیو یک ویدئوی دو دقیقه‌ای را منتشر کرده‌اند که در اوایل توسعه‌ی بازی تهیه شده بود. این فیلم برای کمک به تیم توسعه‌دهنده و درک بهتر ساختار بازی پیش از شروع کار ساخته شده بود.

در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده بفرمایید.

دانلود ویدئو

در اوایل ماه جاری میلادی، استودیوی این‌اگزایل به‌روزرسان جدیدی را برای بازی Wasteland 3 منتشر کرد که در آن مدت زمان بارگذاری بازی در رایانه‌های شخصی حدود ۶۰ درصد و در اکس‌باکس وان حدود ۲۵ درصد کاهش یافت.

بازی Wasteland 3 در حال حاضر برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و تحت عنوان «شراره‌های خونین برف» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید