Wasteland 3 دو بسته‌ی الحاقی خواهد داشت

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸

شاید استودیو این‌اگزایل اینترتینمنت (inXILE Entertainment) در حال کار روی یک آی‌پی جدید باشد، اما این موضوع هرگز باعث نخواهد شد که Wasteland 3 کنار گذاشته شود. پس از به‌روزرسان‌های متعددی که برای این بازی منتشر شد، توسعه‌دهنده‌ی Wasteland 3، اولین بسته‌ی الحاقی این بازی را که در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ (۳ ژوئن ۲۰۲۱) عرضه می‌شود، معرفی کرد. حال برایان فارگو (Brian Fargo)، مدیر استودیو این‌اگزایل اینترتینمنت، در حساب توییتر خود اعلام می‌کند که بازی موردبحث، در مجموع دو بسته‌ی الحاقی را دریافت خواهد کرد.

علاوه‌بر ماموریت‌های داستانی تازه و یک محیط جدید، بسته‌ی الحاقی The Battle of Steeltown محتوا، زره و سلاح‌های جدیدی را هم به Wasteland 3 اضافه خواهد کرد. به گفته‌ی آقای فارگو، محتوای تازه‌ای هم برای Ranger HQ در نطر گرفته شده است. برایان فارگو در توییت خود از اضافه شدن صداهای بیشتر به بازی اصلی هم خبر داد. طبق گفته‌ی او، این کار به منظور انعکاس بهتر جریان بازی انجام می‌شود. همچنین اگر به نظر شما هم موسیقی‌های بازی کافی نبوده‌اند، منتظر موسیقی‌های جدیدی که به بازی اضافه خواهند شد باشید.

مشخص نیست که این‌اگزایل اینترتینمنت برای این بازی Expansion Pass معرفی می‌کند یا خیر، اما در همین حین و پیش از عرضه‌ی اولین بسته‌ی الحاقی Wasteland 3، بهینه‌ساز ۱٫۴٫۰ را برای این بازی عرضه خواهد کرد.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید