اطلاعات بسته الحاقی بازی Wasteland 3 در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود

13 آذر 1399 - 23:00

به نظر می‌رسد که این‌اگزایل اینترتیمنت (inxile Entertainment)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Wasteland 3، در سال ۲۰۲۱ اطلاعاتی را در مورد بسته الحاقی این بازی منتشر خواهد کرد. همچنین بهینه‌ساز ۱٫۲٫۰ هم هفته‌ی آینده منتشر می‌شود.

بازی Wasteland 3 بدون شک یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌ها سال ۲۰۲۰ است و توانسته نقدهای بسیار مثبتی دریافت کند و همچنین در بخش بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی مراسم The Game Awards 2020 هم نامزد شود. در میان بازی‌هایی که به‌روزرسان‌های انتهای سال خود را دریافت می‌کنند، بدون شک ساخته‌ی این‌اگزایل یکی از شایسته‌ترین‌ها است. این استودیو به تازگی از وضعیت آخر بازی صحبت کرد و گفت که بهینه‌ساز ۱٫۲٫۰ در هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد و قرار است که “بهبودها و رفع اشکال‌های فراوانی داشته باشد”. هر چند اطلاعات بیشتری از این بهینه‌ساز منتشر نشد و باید منتظر عرضه‌ی آن و به طبع جزئیات آن بمانیم.

این‌اگزایل گفته است که بهینه‌ساز ۱٫۳٫۰ هم با فاصله‌ی کم بعد از آن عرضه خواهد شد و در واقع قبل از پایان سال ۲۰۲۰، بازی‌بازان دو بهینه‌ساز را دریافت خواهند کرد. یکی از مشکلات بازی Wasteland 3 به هنگام عرضه، مشکلات فنی بسیار و عملکرد ضعیف از این لحاظ بود. بازی حتی برروی رایانه‌های شخصی قدرتمند هم مشکلاتی در پایداری داشت و با افت فریم مواجه می‌شد و وضعیت برروی کنسول‌های پایه بدتر هم بود و این بهینه‌سازها برروی این مشکلات تمرکز خواهند داشت. اما اگر به دنبال محتوای کاملا جدید هستید، باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانید.

این‌اگزایل پیش از این گفته بود که Wasteland 3 که این بازی در واقع “Fallout ما است” و آن‌ها برنامه‌ی گسترده‌ای برای عرضه‌ی محتوای جدید برای این بازی دارند و چندین بست الحاقی داستانی برای آن عرضه خواهد شد. این استودیو گفته است که خریداری شدن توسط مایکروسافت و پشتیبانی این شرکت، باعث شده تا آن‌ها توانایی این را داشته باشند که برای مدت طولانی از این بازی پشتیبانی کنند و در دهه‌های آتی هم شاهد تعهد زیاد این‌انگزایل به فرنچایز Wasteland خواهیم بود. اما خب فعلا باید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته الحاقی این بازی، تا سال ۲۰۲۱ منتظر بمانیم.

بازی Wasteland 3 هم اکنون برروی اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. فعلا خبری از انتشار ارتقای نسل بعدی نیست، اما شاید در سال ۲۰۲۱ در این مورد هم اطلاعاتی کسب کنیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ninja Theory گفت:

  این بازی ترکوند
  مرسی برایان فارگو کبیر
  منتظر e3 و بازی جدید inxile هم هستیم
  طراح ارشد مبارزات god of war هم روی پروژه بعدی این استودیو کار میکنه
  و یک بازی AAA با Unreal engine 5
  هوش از سرم میپرونه :chic:

  • آره داداش من هم حدسم یک IP جدید RPG با دوربین سوم شخص هست به خاطر استخدام طراح مبارزات GOW
   اعضای Inxile با هدایت برایان فارکو هم دست کمی از نوابغ ندارند
   برخلاف The Initiative که همه منتطر رونمایی بازیش هستند، coalition و inxile یک گوشه مشغول پروژه هاشون هستند و میتونه برگ برنده xbox هم حتی باشه!
   به امید موفقیت هر دو کنسول :yes: