بهینه‌ساز جدید Wasteland 3 زمان بارگذاری را کاهش می‌دهد

۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

به تازگی بهینه‌ساز جدیدی برای Wasteland 3 برروی رایانه‌های شخصی عرضه شده است که علاوه بر رفع باگ‌ها و اشکالات فنی، زمان بارگذاری بازی را هم کاهش می‌دهد. این بهینه‌ساز هفته‌ی آینده هم برروی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

به گفته‌ی استودیوی اینزایل (inXile)، این بهینه‌ساز زمان بارگذاری بازی برروی رایانه‌های شخصی را تا ۶۰ درصد و برروی کنسول‌ها تا ۲۵ درصد کاهش خواهد داد. علاوه بر این شاهد بهبود عملکرد فنی خواهیم بود و همچنین برخی باگ‌ها که منجر به توقف بازی‌باز در بخش  Yuma County Speedway می‌شد هم رفع شده‌اند. همچنین پس از استفاده از Precision Strike، دشمنان واضح‌تر از قبل خواهند بود.

بسیاری از بازی‌بازان Wasteland 3، دوست دارند تا مدام ذخیره‌سازی و بارگذاری کنند تا به نتیجه‌ی دلخواه در یک بخش یا مرحله برسند و قطعا کاهش زمان بارگذاری بسیار حائز اهمیت است. اینزایل گفته است که زمان بارگذاری برروی رایانه‌ی آزمایشی آن‌ها، از ۳۸ ثانیه به ۱۳ ثانیه کاهش یافته است.

از سایر بهبودهای بازی هم می‌توان به نمایش صحیح و بدون مشکل سطح مهارت شخصیت‌ها، رفع مشکل گرافیکی رادیو، عدم توانایی صحبت با یک همراه در شرایط خاص و رفع برخی ایرادهای بخش کوآپ اشاره کرد. در مجموع باید شاهد کرش‌های کم‌تر و عملکرد با ثبات‌تری هم باشید.

بازی تحسین‌شده‌ی Wasteland 3 هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید