Control موفقیت بزرگی نبود اما رمدی از عملکرد آن راضی است

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

Control بدون شک یکی از بهترین و محبوب‌ترین عناوین رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) محسوب می‌شود که خوشبختانه علاوه بر نقد‌ها و نمرات بالا، فروش نسبتاً خوبی را نیز داشته است. شاید فروش Control در مقایسه با بازی‌های بزرگ چندان قابل توجه نباشد، اما این استودیوی فنلاندی از عملکرد ساخته‌ی خود راضی است و درآمد خوبی را از فروش آن کسب کرده است.

ترو ویرتالا (Tero Virtala)، مدیر عامل رمدی اینترتینمنت، در طی مصاحبه‌ای با GamesIndustry در مورد فروش Control و استقبال منتقدین و بازی‌بازان از آن صحبت کرد. با این‌که ویرتالا قبول دارد که فروش دو میلیون نسخه‌ای Control موفقیت بزرگی محسوب نمی‌شود، اما با این حال او هنوز هم از عملکرد این عنوان رضایت دارد؛ مخصوصاً با در نظر گرفتن جوایزی که Control دریافت کرده است.

ما واقعاً از موفقیت Control خوشحال هستیم. این عنوان جوایز بهترین بازی سال را دریافت کرد و تاکنون دو میلیون نسخه فروش داشته و همچنان در حال فروش است. اما دو میلیون یک موفقیت بزرگ در صنعت ما محسوب نمی‌شود. زمانی که صحبت از موفقیت بزرگ می‌شود، منظورمان موفقیت در سطح این صنعت است. این چیزی است که می‌خواهیم به آن برسیم.

استودیوی رمدی در حال حاضر بر روی چندین پروژه کار می‌کند. این استودیو برای ساخت دو بازی با شرکت اپیک گیمز (Epic Games) قرارداد دارد. از طرف دیگر، توسعه‌دهندگان Control نیز در حال کار بر روی بازی بزرگ بعدی هستند. در کنار این عناوین، رمدی در حال تکمیل روند توسعه‌ی CrossfireX است و ساخت یک بازی چندنفره را نیز در برنامه‌‌ی خود دارد.

بازی Control هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ (نسخه‌ی ابری) و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

16
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید