عنوان Resident Evil: Village در ژاپن به صورت سانسور شده منتشر خواهد شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳

با اعلام کپکام عنوان مورد انتظار Resident Evil: Village در کشور ژاپن با اعمال سانسور و حذف موارد خشونت آمیز منتشر خواهد شد.

بر اساس اخبار منتشر شده در وبسایت کپکام (Capcom) عنوان Resident Evil: Village در دو نسخه برای رده‌ سنی هفده سال و بالای هجده سال در کشور ژاپن منتشر خواهد شد که تنها در به تصویر کشیدن خشونت با یکدیگر تفاوت خواهند داشت اما با این‌حال در هر دو نسخه‌ی بازی صحنه‌های مربوط به قطع سر از بازی حذف و به اصطلاح سانسور خواهند شد. همچنین این دو نسخه از خون‌ریزی کمتری نسبت به نسخه غربی بازی برخوردار خواهند بود؛ قابل ذکر است که نسخه بازار غرب این عنوان به صورت کامل منتشر خواهد شد و هیچ گونه سانسور و حذفیاتی بر روی آن اعمال نخواهد شد.

کپکام در ادامه نیز اعلام کرد که نسخه‌ی ژاپنی عنوان Resident Evil: Village فاقد برخی صحنه‌های به خصوص است که به منظور جلوگیری از اسپویل داستان بازی، هیچ‌گونه جزئیاتی در این خصوص ارائه نداد.

به تازگی نیز کارگردان بازی آقای موریماسا ساتو (Morimasa Sato) اطلاعاتی در خصوص تکامل سیستم دفاع نسخه پیشین و اضافه کردن یک مکانیزم ضد حمله در بازی ارائه کردند که طبق گفته‌های آقای ساتو این دو مکانیزم به صورت ویژه برای کنترلر جدید پلی‌استیشن ۵ یعنی دوال‌سنس (DualSense) طراحی شده است. کنترلر دوال‌سنس از طریق نگه‌ داشتن تریگرهای انطباقی کنترلر (adaptive trigger) حس ضربه‌ی وارده در هنگام دفاع را به بازی‌باز القاء خواهد کرد و در ادامه نیز با فشردن تریگرهای انطباقی یک ضدحمله با اسلحه را اجرا خواهد کرد.

عنوان Resident Evil: Village در تاریخ هفتم می سال ۲۰۲۱ (جمعه هفدهم اردیبهشت سال ۱۴۰۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

24
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید