تصویر جدیدی از بازی Starfield فاش شد [به‌روزرسانی]

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

به‌تازگی تصویر جدیدی از عنوان نقش‌آفرینی مورد انتظار Starfield در فضای مجازی فاش شده است.

به‌روزرسانی: طبق جزئیات منتشر شده، ظاهراً این تصویر جدید از بازی Starfield جعلی بوده و به عنوان Mýrdalssandur, Iceland اختصاص دارد. منبعی به نام Skullzi با انتشار پیامی در توییتر این خبر را اعلام کرد.

خبر اصلی: بازی Starfield ابتدا در جریان رویداد E3 2018 با نمایش یک تیزر معرفی گردید. از آن زمان تاکنون هیچ‌گونه اطلاعات رسمی و همچنین نمایش جدید در مورد این بازی منتشر نشده است. با این حال، در طول چند ماه گذشته تصاویر مختلفی از بیلد اولیه‌ی بازی Starfield در فضای مجازی منتشر گردید. در همین راستا، اخیراً تصویر جدیدی از این بازی فاش شده که در قسمت زیر مشخص است.

پیش‌تر یک اینسایدر ادعا کرده بود که شرکت‌های بتسدا (Bethesda) و مایکروسافت از مدت‌ها قبل در نظر داشتند تا بازی Starfield در سال جاری میلادی منتشر کنند. با این حال به گفته‌ی این اینسایدر، احتمال تاخیر در انتشار بازی به دلیل همه‌گیری COVID-19 وجود دارد. طبق برخی از گزارش‌های منتشر شده، مایکروسافت قصد دارد در ماه مارس سال جاری یک رویداد جدید را برگزار نماید. همچنین به نظر می‌رسد در ماه مارس سرانجام قرارداد خرید بتسدا توسط مایکروسافت نهایی خواهد شد. در هر صورت انتظار می‌رود در چند ماه آینده اطلاعات بیشتری از بازی مورد انتظار Starfield منتشر شود.

53
5
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید