ویدیوی مقایسه‌ی افتتاحیه‌ی NeiR Replicant با نسخه‌ی اصلی بازی منتشر شد

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴

پس از موفقیت شگفت انگیز NieR Automata و فروش بیش از پنج میلیون نسخه‌ای آن، مجموعه‌ی NieR دوباره جان تازه‌ای گرفت و طرفداران جدیدی را به دست آورد. حال به لطف بازی NieR Replicant ver.1.22474487139، این افراد امسال قادر خواهند بود تا نسخه‌ی اول این سری را با کیفیت بیشتر و بهبود‌های جدید تجربه کنند. حال اخیراً شخصی تصمیم گرفته است تا ویدیوی افتتاحیه‌ی NieR Replicant را با نسخه‌ی اصلی آن مقایسه کند.

اسکوئر انیکس (Square Enix) مدتی پیش یک تریلر جدید از NieR Replicant را با طرفداران به اشتراک گذاشت که شباهت بسیار زیادی به افتتاحیه‌ی بازی اصلی داشت. به همین خاطر، یک کاربر یوتیوب به نام adventkamen تصمیم گرفته است تا این تریلر را با ویدیوی افتتاحیه‌ی نسخه‌ی اصلی بر روی پلی‌استیشن ۳ مقایسه کند.

به طور کلی، ویدیوی جدید بسیار شبیه افتتاحیه‌ی نسخه‌ی اصلی است؛ با این تفاوت که نسخه‌ی NieR Replicant دارای جلوه‌های بصری شفاف‌تر است که اتمسفر نسخه‌ی اصلی را تاحدودی تغییر می‌دهد. شما می‌توانید ویدیوی منتشر شده توسط adventkamen را در قسمت پایین مشاهده کنید.

بازی NieR Replicant ver.1.22474487139 در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در نهایت باید یادآوری کنیم که این نسخه دارای محتویات پس از عرضه نیز خواهد بود که سلاح‌های جدیدی را به آن اضافه خواهند کرد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

6
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید