تریلر جدیدی از بازی NieR Replicant منتشر شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

تیم سازنده‌ی بازی NieR Replicant که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این عنوان منتشر می‌کند، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی کوتاه دیگری را عرضه کرد که برای هواداران جالب توجه خواهد بود.

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) که وظیفه‌ی نشر بازی NieR Replicant را به عهده دارد، امروز ویدئویی را از برخی محتویات این اثر در دسترس قرار داد. به گفته‌ی سازندگان، بازی‌بازان تا به حال این محتویات را ندیده‌اند و در مورد آن‌ها هم توضیحی داده نشده است. دلیل انتشار این تریلر را هم باید همین قضیه به حساب آورد. این امکانات قرار است در قالب یک بسته الحاقی به دست هواداران برسد.

همان‌طور که اطلاع دارید، NieR Replicant در واقع نسخه‌ای بازسازی شده از یک بازی قدیمی است که می‌تواند با امکانات و کیفیت بسیار بیشتر، جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. همچنین این نسخه یک بخش داستانی جدید را هم خواهد داشت تا افراد با تجربه‌ی آن سرگرم شوند. البته نسخه‌ی قدیمی در گذشته تنها در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفته بود، اما همه‌ی بازی‌بازان قادر خواهند بود تا نسخه‌ی تازه را استفاده نمایند.

بازی NieR Replicant قرار است در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۳ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید