جدول فروش هفتگی بریتانیا؛ NieR Replicant صدرنشین تازه وارد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴

جدیدترین بازی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) یعنی NieR Replicant در هفته‌ی اول انتشار خود توانست در رده‌ی اول جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد.

براساس آمار منتشر شده، پس از عنوان NieR Replicant، بازی FIFA 21 در رتبه‌ی دوم جدول فروش هفتگی قرار دارد. این بازی هفته‌ی گذشته در رده‌ی اول جای داشت. با وجود آن‌که Nier Replicant در رتبه‌ی اول قرار دارد، اما نسبت به هفته‌ی اول انتشا نسخه‌ی NieR Automata که در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد، حدود ۵۰ درصد کمتر فروخته است. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی حدود ۸۹ درصد و نسخه‌ی ایکس‌باکس وان ۱۱ درصد فروش فیزیکی را تشکیل می‌دهند.

در هفته‌ی گذشته، ۱۳۷ هزار نسخه‌ی فیزیکی از بازی‌ها در سراسر بریتانیا به فروش رفت. همچنین در بخش بازی‌های رایانه‌های شخصی شاهد هفته‌ی آرامی بودیم. بازی Football Manager 2021 که اغلب در سیستم‌های دیجیتال به فروش می‌رود، با افزایش ۶۶ درصدی فروش توانست در رده‌ی هشتم قرار بگیرد. این بازی با برچسب قیمت ۲۰ پوندی در خرده‌فروشی‌های بریتانیا سوده برده است.

MotoGP 21 یکی دیگر از عناوین تازه منتشر شده است که در هفته‌ی اول انتشار خود توانست در رده‌ی ۱۹ جدول فروش بریتانیا قرار بگیرد. این بازی بر روی پلی‌استیشن ۵ بیشترین فروش را داشته است. ۳۷ درصد از فروش این بازی به پلی‌استیشن ۵ و ۳۱ درصد آن به پلی‌استیشن ۴ اختصاص دارد. از طرف دیگر، بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury با وجود کاهش ۲۴ درصدی در فروش، جایگاه خود را در رده‌ی سوم حفظ کرد. همچنین بازی‌ Animal Crossing: New Horizons با کاهش ۳۰ درصدی در فروش به رتبه‌ی چهارم رسید و عنوان Mario Kart 8: Deluxe با کاهش ۲۱ درصدی فروش در رتبه‌ی پنجم قرار گرفت. بازی Monster Hunter Rise نیز پس از ۵ هفته از ۱۰ عنوان پرفروش خارج شد و با کاهش ۲۸ درصدی فروش هفتگی به رده‌ی ۱۱ جدول سقوط کرد.

در هفته‌ی پیشرو دو بازی انحصاری Returnal و New Pokémon Snap به ترتیب برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد. در پایان می‌توانید فهرست ۱۰ عنوان پرفروش بریتانیا در هفته‌ی گذشته (منتهی به ۲۴ آوریل) را مشاهد کنید.

نام بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
NieR Replicant۱ورودی تازه
FIFA 21۲۱
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury۳۳
Animal Crossing: New Horizons۴۲
Mario Kart 8: Deluxe۵۴
Minecraft (Switch)۶۵
Grand Theft Auto 5۷۶
Football Managaer 2021۸۲۷
Ring Fit Adventure۹۱۲
Cyberpunk 2077
۱۰۹

 

17
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید