گزارش: اطلاعاتی از محتویات آینده‌ی بخش Red Dead Online لو رفت

۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹

به تازگی اطلاعات جدیدی در مورد بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 که تحت عنوان Red Dead Online شناخته می‌شود، منتشر شده است که نشان می‌دهند شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) در حال توسعه‌ی محتوای بسیاری برای بازی‌بازان این بخش بوده و قرار است آن‌ها را در سال ۲۰۲۱ به مرور عرضه نماید.


بخش چند نفره‌ی Red Dead Online تنها یک ماه پس از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 به صورت تست بتا در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. با این حال به نظر می‌رسد شرکت راکستار گیمز تاکنون در مورد گسترش این بخش کمی کند عمل کرده است؛ چرا که این بخش در مقایسه با عنوان GTA Online هنوز راه زیادی برای موفقیت تجاری در پیش دارد. البته باید در نظر داشت که علاقه‌مندان مجموعه‌ی GTA بسیار بیشتر از سری Red Dead Redemption هستند.

همچنین بخش GTA Online مدت زمان زیادی است که عرضه شده و شرکت راکستار نیز همواره به این بخش توجه ویژه‌ای داشته است. به علت همین اولویت‌بندی هوشمندانه نیز اخیرا شاهد آن بودیم که عنوان GTA Online توانست رکورد کسب بیشترین درآمد یک بازی دیجیتالی در طول یک ماه را به دست آورد. حال به تازگی اخباری در مورد عنوان Red Dead Online منتشر شده است که نشان می‌دهد شرکت راکستار گیمز در حال آماده‌سازی محتویات جالب و جدید برای این بخش بوده و قرار است در سال ۲۰۲۱ نگاه ویژه‌ای به آن داشته باشد.

اخیرا کاربر Silentc0re بر روی شبکه‌ی یوتیوب (YouTube) اطلاعاتی را از داده‌های به‌روزرسان اخیر Red Dead Online اسخراج کرده است که می‌تواند برای بسیاری از بازی‌بازان این اثر جالب توجه باشد. اولین نکته‌ای که از این داده‌ها به دست آمده است، نشان می‌دهد که چندین نوع جدید از قایق‌های قابل راندن قرار است به بخش Red Dead Online اضافه شوند.

علاوه بر این موارد، مشخص شد که در آینده محتویات بسیار زیادی در مورد سرقت‌های متنوع بانکی، پول و جواهرات در کنار انواع گاوصندوق‌ها و جعبه‌های ضد سرقت با قابلیت نفوذ چالش برانگیز برای بازی‌بازان منتشر خواهد شد. البته سرقت‌های بانکی هم‌اکنون در بخش Red Dead Online وجود دارند اما هنوز به جذابیت و گستردگی سرقت‌های GTA Online نرسیده‌اند و این دقیقا برنامه‌ی آینده‌ی راکستار گیمز برای جذابیت هر چه بیشتر سرقت‌های Red Dead Online خواهد بود.

سرانجام پرونده‌هایی در داده‌های جدیدترین به‌روزرسان بخش Red Dead Online پیدا شد که نشان می‌دهند شرکت راکستار قصد دارد جزیره‌ی Guarma را از بخش داستانی اصلی بازی Red Dead Redemption 2 به قسمت چند نفره‌ی آن بیفزاید. به نظر می‌رسد این جزیره به مانند منطقه‌ی Cayo Perico در بازی GTA Online باشد و بازی‌بازان تنها برای طی کردن ماموریت‌های داستانی وارد آن شوند.

با این حال باید توجه داشت که این اطلاعات به صورت غیر رسمی منتشر شده‌اند و برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر اعلام رسمی شرکت راکستار گیمز در مورد به‌روزرسان آینده‌ی بخش Red Dead Online باشیم. عنوان Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. کاربران کنسول‌های نسل نهمی نیز می‌توانند با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، به تجربه‌ی این عنوان شگفت‌انگیز بپردازند. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر شاهکار را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

13
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید