آهنگساز سابق Halo خواهان حضور Master Chief در Super Smash Bros. Ultimate است

20 دی 1399 - 12:33

به تازگی آقای مارتین اودانل (Martin O’Donnell) آهنگساز اصلی سری Halo، در مصاحبه‌ای بیان داشت که به شدت علاقه‌مند حضور شخصیت افسانه‌ای Master Chief در سری بازی‌ مبارزه‌ای Super Smash Bros. Ultimate بر روی کنسول نینتندو سوییچ است و قصد دارد برای تحقق این موضوع، تلاش خود را انجام دهد.

همان‌طور که می‌دانید، بازی Super Smash Bros. Ultimate یک عنوان مبارزه‌ای بزرگ و محبوب است و به همین علت، می‌توان انتظار افزوده شدن شخصیت‌های جدید به فهرست مبارزان منحصر به فرد آن را داشت؛ بنابراین بسیاری از طرفداران این بازی خواهان اضافه شدن شخصیت‌های محبوب خود هستند. توسعه‌دهندگان Super Smash Bros. Ultimate در شرکت نینتندو نیز تاکنون شخصیت‌های مهم و محبوب زیادی به مانند Steve و Sephiroth از سری Final Fantacy و Joker ،Banjo و Kazooie از بازی Persona 5 را به جمع مبارزان این اثر افزوده‌اند. البته طرفداران عنوان Super Smash Bros. Ultimate همچنان نامزدهای دیگری برای افزوده شدن به جمع مبارزان این بازی را به صورت مداوم برای سازندگان ارسال می‌کنند. در این بین، برخی توسعه‌دهندگان و فعالان صنعت بازی‌های ویدئویی نیز به معرفی شخصیت محبوب و مورد انتظار خود برای ورود به مبارزات Super Smash Bros. Ultimate پرداخته‌اند.

بدون شک یکی از بزرگ‌ترین نامزدهایی که تاکنون مورد درخواست بسیاری از بازی‌بازان بوده است، شخصیت Master Chief از سری بازی‌های تیراندازی اول شخص Halo به شمار می‌آید. البته تاکنون چندین بار شاهد شایعاتی بوده‌ایم که شرکت نینتندو قصد دارد این شخصیت را به مجموعه‌ی مبارزان Super Smash Bros. Ultimate اضافه نماید اما این توسعه‌دهنده هنوز به صورت رسمی به تایید این اخبار نپرداخته است. حال به تازگی آقای مارتین اودانل آهنگساز اصلی نسخه‌های اولیه‌ی سری Halo، در مصاحبه‌ای از علاقه‌ی خود به افزوده شدن شخصیت Master Chief به گروه مبارزان بازی Super Smash Bros. Ultimate پرده برداشت. وی افزود که بسیار خوشحال می‌شود به شرکت نینتندو در تحقق این موضوع کمک کند.

آقای اودانل در مصاحبه با مجله‌ی خبری کیوی تاکز (Kiwi Talkz) اظهار داشت که افزوده شدن شخصیت Master Chief می‌تواند بسیار به لذت‌بخش‌تر شدن مبارزات Super Smash Bros. Ultimate برای او منجر شود. همچنین با توجه به این موضوع که همراه هر شخصیت جدید، پس‌زمینه و موسیقی مخصوص وی به بازی اضافه می‌شود، آقای اودانل این موضوع را بسیار هیجان‌انگیز و منحصر به فرد توصیف کرد و بیان داشت که برای شنیدن این موسیقی در حین مبارزات Super Smash Bros. Ultimate هیجان‌زده است. وی حتی اعلام کرد که در صورت درخواست شرکت نینتندو، حاضر است موسیقی مربوط به حضور این شخصیت در بازی Super Smash Bros. Ultimate را خود بسازد و از این کار بسیار لذت خواهد برد.

عنوان مبارزه‌ای و محبوب Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

-amirhosein-
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید