.Super smash bros میزبان کاراکتر‌های Hyrule Warriors می‌شود

17 دی 1399 - 16:14

دومین رویداد عنوان Super Smash Bros. Ultimate در سال ۲۰۲۱ میلادی، شامل کاراکتر‌های بازی تازه منتشر شده نینتندو، عنوان Hyrule Wrriors: Age of Calamity می‌شود.

بازی مبارزه‌ای Super Smash Bros. Ultimate تنها با گذشت چند ‌روز از سال جدید میلادی، آن را میهمان رویدادها‌ی خود کرده. مدتی از اعلام اولین تورنمنت سال ۲۰۲۱ عنوان Super Smash Bros. Ultimate نمیگذرد که توسعه‌دهندگان بازی در حال آماده سازی رویدادی با محوریت جمع‌کردنی‌های بازی هستند. این جمع‌کردنی‌ها که در این نسخه بعنوان Spirit Collectibles شناخته می‌شوند، بزودی میزبان کاراکتر‌های عنوان تازه منتشر شده نینتندو در سبک هک‌اند‌ ‌اسلش، Hyrule Warriors: Age of Calamity خواهند بود.

جمع‌کردنی‌های عنوان Super Smash Bros. Ultimate، در قالب Spirits، از زمان عرضه بازی بوده و شامل کاراکتر های مختلف محبوبی از تمامی عناوین حاضر در Super Smash شده‌اند؛ همچنین در حال حاضر چیزی بیش از ۱۴۰۰ عدد از این جمع‌کردنی‌ها در بازی موجودند. با توجه به عرضه موفق بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity و همچنین تعلق آن به نینتندو، انتظار می‌رفت توسعه‌دهندگان Super Smash Bros. Ultimate کاراکتر های این عنوان را به بازی خود اضافه کنند.

طبق پیام توییتری توسعه‌دهندگان، این رویداد از جمعه ۱۹ دی ماه (۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) شروع شده، و تا پنج روز ادامه خواهد داشت. گرچه سازندگان به نام کارکتر ها اشاره‌ای نکردند، اما تصویر اعلامیه توییتری آن ها سه کاراکتر آشنای Young Impa، Sooga و Terrako را از Hyrule Warriors: Age of Calamity نشان میدهد که باعث گمانه‌زنی طرفداران، مبنی بر حضور این سه کاراکتر به عنوان جمع‌کردنی‌های تازه Super Smash Bros. Ultimate در این رویداد شد.

کمی پس از اعلام رویداد، سازندگان دو تصویر دیگر از دو کاراکتر  Young Impa و Terrako در قالب کارت های Spirit منتشر، و گمانه‌زنی طرفداران را تایید کردند. مهارت، نوع، گروه و همچنین تطابق این کاراکتر‌ها با کاراکتر‌های قابل بازی عنوان Super Smash Bros. Ultimate در هر کارت نشان داده شده. Young Impa با Sheik و Terrako با ROB جور می‌شود. کارت Spirit کاراکتر Sooga هنوز در شبکه‌های ارتباطی سازندگان، به نمایش گذاشته نشده است. این میتواند به معنی نقش بزرگتر این شخصیت در رویداد پیش ‌رو بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity در Super Smash Bros. Ultimate باشد، یا صرفا عدم انتشار اطلاعات بیشتر از سوی سازندگان.

عنوان Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ در دسترس است.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • sonicer گفت:

    چرا نینتندو داره قطره چکونی شخصیت اضافه میکنه؟ خب ۱ دفعه کریتوس، نیتن دریک ، ابی و … و از اونطرف مسترچیف و مارکوس فنیکس و … از اینور گوردون فریمن، گرالت، اتزیو و … بیاره. خلاص دیگه. :laugh:
    خیلیا که هستن، باقی هم بیان کلا همه کنار هم حال کنن.