عضو ارشد تیم کنترل کیفیت Cyberpunk 2077 به مدت ۱۷۵ ساعت این عنوان را تجربه کرده است

۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بازی Cyberpunk 2077 بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است که پس از چند تاخیر، بالاخره دو هفته‌ی بعد منتشر خواهد شد. با توجه به ساخته‌ی قبلی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) یعنی The Witcher 3: Wild Hunt، بازی‌بازان انتظار دارند که دنیای سایپرنکی ساخته شده توسط این استودیوی لهستانی بتواند آن‌ها را برای مدت زیادی سرگرم کند. البته با در نظر گرفتن مسیر‌های مختلف بازی و انتخاب‌های متعدد، Cyberpunk 2077 ارزش تکرار بسیار زیادی را خواهد داشت. حال عضو ارشد تیم کنترل کیفیت بازی تصمیم گرفته است تا در مورد تجربه‌ی خود و زمانی که برای تجربه‌ی این عنوان صرف کرده است، صحبت کند.

آقای لوکاسز بابیل (Łukasz Babiel) اخیراً تصویر جدیدی را در توییتر خود منتشر کرده که نشان می‌دهد او بیش از ۱۷۵ ساعت برای تجربه‌ی مسیر Nomad زمان صرف کرده است. اگر شما هم از این موضوع متعحب و غافلگیر شده‌اید، باید این را نز اضافه کنیم که بابیل هنوز بخشی از محتویات بازی را تجربه نکرده است.

البته بابیل توضیح داد که او این بار در حال تجربه‌ی بازی برروی بالاترین درجه‌ی سختی است. علاوه بر این، او بازی را بیشتر به صورت مخفی کاری جلو برده و سعی کرده است همه‌ی آیتم‌های اطرافش را جمع آوری کرده و از تمام ویژگی‌های ارائه شده توسط بازی استفاده کند. با توجه به توضیحات بابیل، به احتمال زیاد اکثر بازی‌بازان این عنوان را با این شرایط تجربه نخواهند کرد، اما به هر حال حالا اطلاعات بیشتری از زمان گیم‌پلی در اختیار داریم.

در نهایت خبر خوب این است که اگر شما هم قصد دارید بازی را چندین بار تجربه کرده و تمام مسیر‌های زندگی را از ابتدا تا انتها دنبال کنید، سی‌دی پراجکت رد فایل‌های ذخیره‌ی بازی را با مسیر زندگی انتخاب شده علامت گذاری کرده است. به لطف این ویژگی، شما می‌توانید به صورت هم‌زمان چندین فایل ذخیره از بازی داشته باشید و به راحتی آن‌ها را از یکدیگر تشخیص دهید. تصویر زیر این موضوع را بهتر نشان می‌دهد:

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس و سری اس این عنوان در سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. در انتها پیشنهاد می‌کنیم که ویدئو‌های پشت صحنه‌ی مربوط به پیاده سازی رهگیری پرتو و صحبت‌های آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves) را از دست ندهید. هر دو ویدئو با زیرنویس فارسی اختصاصی گیمفا قابل دسترس هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید