تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Monkey Barrels مشخص شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

استودیوی گود فیل (Good Feel) امروز در خبر جدیدی اعلام کرد که نسخه‌ی فیزیکی بازی Monkey Barrels قرار است در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران برسد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Monkey Barrels عنوانی است در سبک اکشن که در آن می‌توانید کنترل موجودات بامزه‌ای را به عهده گرفته و حالت‌های متنوعی را برای شروع رقابت‌های مهیج آغاز کنید. از محتویات برجسته‌ی این بازی هم باید به بیش از ۲۲ مرحله از بخش اصلی، چالش‌های جذاب، بیش از ۹۸ سلاح و یک حالت آنلاین اشاره نمود. گفتنی است که نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. شرکت گود فیل نیز به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته است.

امروز در خبر خوبی مطلع شدیم که نسخه‌ی فیزیکی بازی Monkey Barrels در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت و می‌تواند برای علاقه‌مندان به آن جالب توجه باشد. همچنین تصویری از طرح روی جلد این نسخه منتشر شده است که در پایان قابل مشاهده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص Monkey Barrels، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید