تاریخ انتشار عنوان Yoshi’s Crafted World مشخص شد

۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

در جدیدترین تریلر منتشر شده از عنوان Yoshi’s Crafted World توسط شرکت توسعه‌دهنده‌ی Good-Feel، داستان جدیدی از این بازی روایت می‌شود، همچنین این شرکت تاریخ انتشار این بازی را اعلام کرد که خبر خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران این بازی محسوب می‌شود. 

طبق صحبت‌های شرکت Good-Feel، عنوان Yoshi’s Crafted World در اواخر سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. با توجه به پستی که شرکت نینتندو آمریکا (Nintendo of America) در صفحه‌ی رسمی خود منتشر کرده است، این بازی در فروردین ماه (مارس) برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرد.

در جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان توسط نینتندو به نظر می‌رسد که دایناسور مورد علاقه‌ی ما یعنی دینو (Dino) به همراه دیگر دوستانش که در قبیله‌ای به نام Yoshi زندگی می‌کنند؛ از یک تکه‌ سنگ که جواهرات قیمتی روی آن قرار دارد، محافظت می‌کنند.

در ادامه‌ی تریلر نیز بخشی از داستان بازی به بازی‌بازان ارائه می‌شود و در پایان نیز تاریخ انتشار Yoshi’s Crafted World نشان داده شده است.

شما در این بازی دو دشمن بسیار شرور در پیش دارید که قصد دارند تا سنگ‌های قیمتی قبیله‌ی شما را بدزدند، ولی شما در برابر آن‌ها مقاومت می‌کنید و در اثر ضربه به سنگ، جواهرات قیمتی هرکدام به یک مکان از بازی پرتاب می‌شوند و باید در مجراهایی که برای شما پیش می‌آید، سنگ‌های قیمتی را پیدا کرده و آن‌ها را سرجای خود قرار دهید.

این دو دشمن Baby Bowser شخصیت شرور سری بازی‌های Super Mario و Kamek یک جادوگر خرابکار که سعی می‌کنند، جلوی پیشرفت شما را بگیرد. مبارزات شما و این دو دشمن باعث می‌شود سنگ‌های قیمتی پراکنده شوند و قبیله‌ی Yoshi به دنبال آن بگردند.

جالب‌ترین بخش این بازی می‌تواند پیدا کردن جواهرات قیمتی و ماجراهایی که در این راه برای شما پیش می‌آید، باشد. به نظر می‌رسد سازندگان این عنوان زاویه‌ی دید و سبک جدیدی را برای این بازی در نظر گرفته‌اند که برای اولین بار در بازی‌های نینتندو سوییچ اجرا می‌شود. این سبک دیوراما (diorama) نام دارد که می‌تواند تجربه‌ی جدیدی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

در نهایت عنوان Yoshi’s Crafted World در تاریخ ۹ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۹ مارس ۲۰۱۹) برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید در ادامه جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید