تریلر‌های جدیدی از مراحل بازی Yoshi’s Crafted World منتشر شده است

۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

برنامه‌ی IGN First به تازگی بازگشته و تریلر‌های متعددی را از مراحل بازی جدید Yoshi’s Crafted World منتشر کرده است. همان‌طور که می‌دانید، در حال حاضر نسخه‌ی دموی این عنوان در دسترس قرار دارد. اما حالا طرفداران می‌توانند بخش‌های بیشتری از ساخته‌ی جذاب نینتندو را مشاهده کنند.

همان‌طور که می‌دانید، یکی از ویژگی‌های جالب جدیدترین نسخه‌ی سری Yoshi، امکان تجربه‌ی مراحل به صورت وارونه است. پس از به پایان رساندن استیج‌های بازی، شما می‌توانید آن‌ها را به صورت وارونه و با اهداف متفاوتی تجربه کنید. لازم به ذکر است که تریلر‌های زیر، هر دو حالت را به نمایش خواهند گذاشت.

اولین تریلر به استیج Weighing Acorns اختصاص دارد. در این ویدئو، خبرنگار و منتقد وب‌سایت IGN در مورد مکانیک‌های بازی و ویژگی‌های بخش co-op صحبت می‌کند. این حالت به شما اجازه می‌دهد تا تمام مراحل بازی را با یکی از دوستان خود تجربه کنید. البته بازی‌بازان می‌توانند به نوعی سوار یکدیگر شده و به این صورت، برخی از قسمت‌های چالش برانگیز را پشت سر بگذارند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

تریلر دوم به شرح استیج The Shogun’s Castle می‌پردازد؛ مرحله‌ای نسبتاً چالش برانگیز که پر از تله‌های مرگبار، دشمنان خطرناک و همچنین یک مینی باس‌ است. همان‌طور که مشاهده خواهید کرد، زمان بندی صحیح در این استیج اهمیت بسیار بالایی دارد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

در نهایت، شاهد مرحله‌ی خلاقانه‌ی Be Afraid of the Dark هستیم که از فضا سازی بسیار جذابی بهره می‌برد. در این استیج چندین دلقک عجیب وجود دارند که در بخش‌هایی از مرحله شما را تعقیب می‌کنند. این طور که به نظر می‌رسد، تنها راه جلوگیری از مواجه با این موجودات، رسیدن به یک منبع روشنایی است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Yoshi’s Crafted World در تاریخ جمعه ۹ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۹ مارس ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید