شایعه: نسخه نینتندو سوییچ Yoshi با عنوان Yoshi’s Crafted World شناخته می‌شود

۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵

پیش از این می‌دانستیم که قرار است یک بازی از سری محبوب Yoshi، سال آینده میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود؛ این بازی قرار است توسط استودیوی گود فیل (Good Feel) توسعه یابد همان استودیویی که عنوان Yoshi’s Wooly World را برای Wii U و ۳DS ساخت. با این حال، تاکنون شاهد نام مشخصی برای این بازی نبودیم و تنها از آن با عنوان «Yoshi برای نینتندو سوییچ» یاد می‌کنیم.

با این حال، به نظر می‌رسد که سرانجام نام نهایی این بازی مشخص شده باشد. انتظار می‌رفت که در برنامه نینتندو دایرکت جدید نینتندو که به خاطر زلزله به تعویق افتاد، شاهد اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن باشیم. ظاهراً، وب‌سایت رسمی شرکت نینتندو به صورت سهوی نام این بازی را فاش کرده است. بر اساس اطلاعات موجود در این وب‌سایت و همانطور که از تصویر زیر پیداست، نام نسخه نینتندو سوییچ بازی Yoshi، عنوان Yoshi’s Crafted World خواهد بود.

همانطور که از نام Yoshi’s Crafted World برمی‌آید، احتمالاً این نسخه نیز مشابه بازی Yoshi’s Wooly World خواهد بود و از همان طراحی و گیم‌پلی پیروی خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید که آیا در نینتندو دایرکت جدید نینتندو از این بازی رونمایی خواهد شد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید