تکفارس؛ تست شارژر بی‌ سیم Warp Charge 30 وان‌ پلاس

۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵

شرکت وان‌ پلاس سرانجام در سال ۲۰۲۰ گوشی هوشمند جدیدی عرضه کرد که از شارز بی‌ سیم پشتیبانی می‌کند. از همان زمانی که وان‌ پلاس شروع به ساخت گوشی‌ های هوشمند با پشت شیشه‌ای کرد این مورد (شارژ بی‌سیم) جزو مهم‌ترین خواسته‌ی کاربران بوده است. بسیاری از کاربران از این که چربی اثر انگشت آن‌ها روی تمام گوشی‌ هوشمندشان می‌ماند بدون این که از مزایای دیگر از جمله داشتن حداقل یک شارژر بی‌سیم مناسب برخوردار باشند، ناخشنود بودند.

خُب، حال وان پلاس ۸ پرو با پشت شیشه‌ای مات عرضه شده که از مشکل افتادن لک انگشت مراقبت می‌کند و همچنین به پشتیبانی از شارژ بی سیم مجهز شده است. اکنون این یک راه حل ۲ در ۱ برای این مشکل است.

اما صبر کنید، هنوز چیزهای بیشتری وجود دارد. اگر از شارژ اختصاصی Wrap Charge 30 وان‌ پلاس استفاده می‌کنید، در واقع از یک شارژر عالی و بسیار سریع بهره خواهید برد که به نوعی به ویژگی خاص تلفن‌های همراه وان‌ پلاس تبدیل شده است.

اخیراً وب‌سایت Phonearena به بررسی این شارژر بی سیم پرداخته که ما نیز نتیجه کار را برای شما گردآوری کرده‌ایم. ظاهراً نتیجه این کار، به طرز دیوانه‌واری سریع انجام شده است. در ادامه این مقاله در خصوص این تست و نتایج بدست آمده از آن بیشتر توضیح می‌دهیم.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «تست شارژر بی‌ سیم Warp Charge 30 وان‌ پلاس» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید