تکفارس؛ بهترین ساعت‌های هوشمند Wear OS در سال ۲۰۲۰

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵

اگر شما یک گوشی اندرویدی دارید، بهترین ساعت هوشمند برای شما ساعتی است که سیستم‌عامل Wear OS گوگل را اجرا می‌کند. برندهای بزرگی مانند هواوی، Fossil ،Misfit و TicWatch از این سیستم‌عامل که قابلیت‌های بسیار زیادی دارد روی ساعت‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند.

هدف ما در اینجا معرفی بهترین ساعت‌های هوشمند Wear OS است و بنابراین ساعت‌های شرکت‌هایی مانند Fitbit و سامسونگ را که از نرم‌افزارهای مخصوص خودشان بهره می‌برند معرفی نخواهیم کرد.

در حال حاضر، ساعت‌های هوشمند Wear OS زیادی در بازار وجود دارد که دارای فرم فکتور دایره‌ای‌شکل ساعت‌های معمولی بوده و از قابلیت دریافت نوتیفیکیشن‌ از گوشی‌های هوشمند و امکانات پایش سلامت بهره می‌برند. اکثر آن‌ها برای ثبت اطلاعات فعالیت‌های ورزشی شما دارای فناوری GPS هستند و از اتصال NFC برای پرداخت‌های موبایلی پشتیبانی می‌کنند. بعضی از آن‌ها نیز عمر باتری بهتری نسبت به بقیه دارند و حتی می‌توانند چند روز بدون شارژ دوام بیاورد.

شما احتمالا نام سیستم‌عامل Android Wear را شنیده‌اید. این سیستم‌عامل بعدا به Wear OS تغییر نام پیدا کرد و دچار بهبودهای اساسی شد و حالا تجربه کاربری بسیار بهتری را در اختیار کاربران قرار داده است. بنابراین، ساعت‌هایی که از این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند،‌ مطمئنا گزینه‌های خوبی برای خرید خواهند بود.

هرچند ساعت‌های Wear OS که ما در اینجا به شما معرفی می‌کنیم، در چند سال گذشته روانه بازار شده‌اند، اما آن‌ها به جدیدترین آپدیت‌های این سیستم‌عامل دسترسی دارند.

البته باید بگوییم که سخت‌افزار ساعت هوشمند نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و ما در اینجا سعی کرده‌ایم ساعت‌هایی را توصیه کنیم که برای استفاده اکثر مردم مناسب باشند. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین ساعت‌های هوشمند Wear OS در سال ۲۰۲۰» به این نشانی بروید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید