تکفارس: اپل واچ ۶؛ جمع‌بندی اخبار و شایعات منتشر شده همراه با انتظاراتی که از آن داریم

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵

بر اساس شواهد و قرائن، زمان زیادی تا معرفی و عرضه اپل واچ ۶ باقی نمانده است. شرکت اپل قصد دارد روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه (۱۵ سپتامبر) رویداد جدیدی برگزار کند و از جدیدترین محصولات خود رونمایی کند. با اینکه گزارش‌های ضد و نقیض متعددی در باب معرفی سری آیفون ۱۲ در این مراسم وجود دارد، ولی نسل جدید گوشی های محبوب آیفون، تنها محصول رونمایی شده در این کنفرانس آنلاین نخواهد بود. به احتمال زیاد، سه شنبه هفته بعد از نسخه جدید محصول پوشیدنی اپل بیشتر خواهیم شنید.

اپل پیش از این با رونمایی و عرضه نسخه بتای watchOS 7، ما را برای واچ ۶ آماده کرده است. البته که این سیستم عامل برای اپل واچ‌های قدیمی‌تر نیز عرضه می‌شود اما مشخص است که اپل نسخه جدید آن را با هدف نگاه به آینده ساعت های هوشمند خود طراحی کرده است؛ به همین جهت، این موضوع ایده خوبی از آنچه که اپل برای دستگاه جدید خود در سر دارد، به ما می‌دهد.

اپل واچ ۵ به خودی خود، ساعت هوشمند بسیار خوبی است ولی جانشین آن قرار است علاوه بر رفع مشکلات آن، حاوی ویژگی‌های جدید و بهبود مشخصات باشد. به احتمال زیاد، واچ ۶ سازگاری بهتری با آیفون و آیپد نیز خواهد داشت.

ما در این مقاله قصد داریم تا همه اخبار، شایعات، اطلاعات فاش شده و گزارش‌های منتشر شده درباره اپل واچ ۶ را جمع‌آوری کنیم و در انتها، از انتظاراتی که از این ساعت هوشمند داریم نیز صحبت کنیم. با این حال، باید به این نکته اشاره کنیم که بخش اعظم محتوای این مطلب را شایعات و گزارش‌های غیررسمی پوشش می‌دهند و تا پیش از رونمایی رسمی از سوی اپل، نباید با قطعیت نسبت به صحت و سقم آن‌ها باور داشته باشیم چراکه ممکن است برخی از این اطلاعات اشتباه و تنها حدس و گمانه‌زنی منابع مختلف باشد.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «اپل واچ ۶؛ جمع‌بندی اخبار و شایعات منتشر شده همراه با انتظاراتی که از آن داریم» به این نشانی بروید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید