تکفارس؛ بهترین ساعت‌های هوشمند برای کار با آیفون در سال ۲۰۲۰

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

اگر به دنبال بهترین ساعت هوشمند برای آیفون خود هستید، شاید فکر کنید که تنها گزینه انتخاب‌تان اپل واچ است. خوشبختانه باید بگوییم که اینطور نیست و ده‌ها ساعت هوشمند مناسب برای شما از برندهایی مانند Fitbit، سامسونگ، TicWatch و Garmin وجود دارند.

تعدادی از این ساعت‌ها سیستم‌عامل Wear OS گوگل را اجرا می‌کنند و برخی دیگر نرم‌افزار Tizen سامسونگ یا سیستم‌عامل شرکت Fitbit را. بنابراین انتخاب‌های زیادی برای کاربران آیفون وجود دارد.

بهترین ساعت‌های هوشمند آن‌هایی هستند که از نوتیفیکیشن‌های گوشی هوشمند پشتیبانی می‌کنند، عمر باتری خوبی دارند، دارای قابلیت‌های تناسب اندام و ردیابی مناسبی هستند و از طراحی جذابی بهره می‌برند. همه ساعت‌هایی که ما در زیر معرفی می‌کنیم این ویژگی‌ها را دارند، اما برخی از آن‌ها در بخش‌هایی قدرتمندتر هستند.

اینکه کدامیک از آن‌ها برای شما مناسب خواهد بود، بستگی به خواسته‌ها و نیازهایتان خواهد داشت. اگر به دنبال عملکرد بی‌نقص یک ساعت اپل واچ هستید، اما نمی‌توانید جدیدترین مدل آن یعنی اپل واچ ۵ را بخرید، می‌توانید اپل واچ ۳ را با قیمت بسیار پایین‌تر خریداری کنید.

در ادامه این مقاله، بهترین ساعت‌های هوشمندی که می‌توانید برای کار با آیفون خود استفاده کنید را فهرست کرده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین ساعت‌های هوشمند برای کار با آیفون در سال ۲۰۲۰» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید