با ماد جدید Red Dead Redemption 2 می‌توانید برروی حیوانات غول‌پیکر سوار شوید

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

به‌تازگی یک ماد جدید برای بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده که به بازی‌بازان امکان سوار شدن برروی انواعی از حیوانات غول‌پیکر را فراهم می‌کند.

شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) در بازی Red Dead Redemption 2 برخی از عناصر واقع‌گرایانه را در رابطه با اسب‌سواری، فیزیک اسب‌ها و مجموعه‌ای از جزئیات خیره‌کننده را نمایش داد. این عوامل در کنار یک بخش داستانی جذاب موجب شد تا این بازی به یک تجربه‌ی منحصربه‌فرد تبدیل شود. اخیراً یک ماد جدید برای این بازی منتشر شده که به شما اجازه می‌دهد تا برروی حیوانات عظیم‌الجثه‌ای همانند گرگ‌ها و گرازها سوار شوید. این ماد توسط کاربر مشهور JulioNIB، که سابقه‌ی ساخت مادهای مختلف برای بازی‌های GTA V و Red Dead Redemption 2 را دارد، طراحی شده است. این ماد به بازی‌باز اجازه می‌دهد تا با شخصیت آرتور مورگان سوار بر انواع مختلفی از حیوانات غول‌پیکر شوند. این حیوانات شامل گرگ‌ها، شیرهای کوهی و گرازهای بزرگ هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر این ماد جدید را مشاهده بفرمایید.

البته باید توجه کنید که این ماد هنوز کامل نشده است. اگر قصد تجربه‌ی این ماد را دارید، می‌توانید مبلغ  ۵ دلار را از طریق صفحه‌ی JulionNIB پرداخت کنید. البته لازم  ذکر است که معمولاً هنگامی که این مادها به صورت رسمی تکمیل می‌شوند، در دسترس همگان قرار خواهند گرفت.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی کنسولی و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید