تکفارس؛ بهترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ در سال ۲۰۲۰

۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

دامنه برترین تلفن‌های هوشمند سامسونگ به‌تازگی با عرضه گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس، گلکسی S20 اولترا و گلکسی زد فلیپ گسترده‌تر شده است که البته، برخی از این تلفن‌ها در رتبه‌بندی ما نیز جای ‌دارند.

گلکسی S20 اولترا و گلکسی زد فلیپ در این رده‌بندی لحاظ نشده‌اند. اما حتی بدون این تلفن‌ها نیز  گوشی‌های بسیار خوبی از سامسونگ، از جمله برندهای جدید این شرکت یعنی گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس برای جمع بهترین‌ها در نظر گرفته شده‌اند.

این شرکت به طور مرتب در حال نوآوری و خلاقیت است که این مورد را می‌توان در تلفن‌های گلکسی زد فلیپ، نسخه اصلی گلکسی فولد و S10  با اتصال ۵G (یکی از اولین گوشی‌ها با قابلیت ۵G) مشاهده نمود.

اگر به این گوشی‌ها، تعداد تقریباً زیاد تلفن‌های میان‌رده و کم‌مصرف که از طرف این شرکت ارائه می‌شود نظیر سامسونگ گلکسی A30، گلکسی S10 لایت و گلکسی نوت ۱۰ لایت را نیز اضافه کنید، به این موضوع می‌رسید که تقریباً برای هر نفر یک تلفن سامسونگِ مناسب وجود دارد. بنابراین با وجود گوشی‌های زیادی که اینک موجود هستند و عرضه برخی به‌زودی، انتخاب صحیح برای شما می‌تواند یک کار سخت و دلهره‌آور باشد، حتی اگر فقط بتوانید تلفن‌های بهتر را از میان این تعداد گوشی تشخیص دهید.

در این مقاله فهرستی از بهترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ را گردآوری کرده‌ایم و سعی کردیم مواردی را لحاظ کرده که بتوانند جزو بهترین تلفن‌های این سازنده قرار بگیرند. مشخصات، جوانب مثبت، منفی و خلاصه‌ای را برای هر مورد در این لیست پیدا خواهید کرد؛ بنابراین می‌توانید همه نکات کلیدی راجع به آن‌ها را با یک نگاه ببینید و آن‌ها را نیز ساده‌تر مقایسه کنید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ در سال ۲۰۲۰» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید