عنوان Assassin’s Creed: Odyssey هفته‌ی آینده رایگان خواهد بود

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

یوبی‌سافت (Ubisoft) اخیرا علاقه‌ی خاصی به رایگان کردن بازی‌های خود پیدا کرده است. پس از دوره‌ی کوتاهی که Rainbow Six Siege رایگان بود، حالا نوبت به Assassin’s Creed: Odyssey رسیده است.

یوبی‌سافت به تازگی اعلام کرده است که عنوان Assassin’s Creed: Odyssey، در هفته‌ی پیش رو کاملا رایگان خواهد بود. همانند Rainbow Six Siege، این بازی برروی هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی رایگان خواهد بود. دسترسی شما به بازی و تمام محتویات آن خواهد بود و در صورت تصمیم به خرید بازی، تمام پیشرفتی که در نسخه‌ی رایگان داشته‌اید، به نسخه‌ی اصلی منتقل خواهد شد. ظاهرا این شیوه‌ی جدید یوبی‌سافت برای بهره‌برداری از بازی‌هایی است که نسبتا، مدت زمان زیادی از عرضه‌ی آن می‌گذرد.

دوره‌ی رایگان Assassin’s Creed: Odyssey از ۱۹ مارس ۲۰۲۰ (پنج شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد و تا ۲۲ مارس ادامه خواهد داشت. در واقع، می‌توانید از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تاریخ مذکور، به این بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. البته کسانی که قصد تجربه‌ی بازی برروی رایانه‌های شخصی را دارند، باید ۴ ساعت بیشتر منتظر آن بمانند.

Assassin’s Creed: Odyssey بازی بسیار حجیمی است، اما یوبی‌سافت برای این مورد هم تمهیداتی اندیشیده است. از همین الان می‌توانید شروع به دانلود بازی برروی پلی‌استیشن ۴ و فروشگاه Uplay کنید تا با فرا رسیدن نوزدهم مارس، فورا وارد بازی شوید. البته باید گفت که دارندگان اکس‌باکس وان، به اشتراک اکس‌باکس لایو گلد نیاز دارند، هر چند اتصال دائم به اینترنت لازم نیست. در صورتی که تصمیم به دریافت بازی گرفتید، خوب است بدانید که زره اتزیو، شخصیت محبوب Assassins’s Creed 2 و دو دنباله‌ی آن، هم اکنون در دسترس است.

Assassin’s Creed: Odyssey هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است. Odyssey جدیدترین نسخه‌ی Assassin’s Creed است، اما شما می‌توانید انتظارات ما از نسخه‌ی بعدی این سری، را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید