زره اتزیو به بازی Assassin’s Creed Odyssey اضافه خواهد شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

به‌روزرسانی از بازی Assassin’s Creed Odyssey تمامی ندارد و شرکت سازنده قصد دارد تا در جدیدترین به‌روزرسانی خود، لباس محبوب‌ترین قاتل مربوط به این سری را اضافه کند: اتزیو.

شرکت سازنده‌ی Assassin’s Creed Odyssey توانسته تا از زمان عرضه‌ی این بازی، به خوبی از آن پشتیبانی کند و نگذارد که این عنوان، رنگ و بوی کهنگی به خود بگیرد. با این حال، پس از انتشار بسته‌های الحاقی مختلف، به‌روزرسانی‌های متعدد و اضافه شدند امکانات جدید به بازی، چند وقتی بود که Assassin’s Creed Odyssey دیگر حس تازه بودن به بازی‌بازان نمی‌داد. از همین رو، یوبی‌سافت (Ubisoft) تصمیم گرفته است تا با سورپرایزی جذاب تمام هواداران این سری را غافلگیر کند.

خب به نظر شما چه چیزی می‌تواند موفق‌ترین نسخه‌ی این سری را در نسل هشتم، دوباره بر سر زبان‌ها بیندازد؟ زره محبوب‌ترین شخصیت کل تاریخ این سری، یعنی اتزیو. در حالی که در توضیحات این به‌روزرسانی چندان موارد چشمگیری وجود ندارد، سازندگان بیان کرده‌اند که قرار است در این بازی، زره این شخصیت به هزاران زرهی که حاضر هستند، اضافه شود. قطعا این مورد می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد؛ چراکه آخرین باری که بازی‌بازان موفق به استفاده از این زره شدند، در نسخه‌ی Unity بود. باید اقرار کرد هنوز هم این زره در راس طراحی‌های عالی زره‌های نسخه‌های این سری است.

اتزیو در یونان

قابل ذکر است که به‌روزرسانی مذکور با حجم ۴ گیگابایت قرار است که منتشر شده و هنوز در دسترس بازی‌بازان قرار نگرفته است. اگر شما نیز برای نسخه‌ی بعدی این سری هیجان‌زده هستید، می‌توانید مقاله‌ی رگناروک فرا رسیده است | انتظاراتی که از نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed داریم را مطالعه کنید که در ان به انتظارات و امیدهایی که به نسخه‌ی بعدی این سری داریم، پرداخته‌ایم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید