گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Hokko Life به‌زودی در فروشگاه استیم در دسترس قرار می‌گیرد

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

بی‌تردید، برخی از بازی‌بازان که از داشتن کنسول سوییچ محروم هستند، در روزهای گذشته شیفته‌ی تصاویر و ویدیوهای بازی Animal Crossing: New Horizons شده‌اند. اما، خوشبختانه برای کسب تجربه‌ای مشابه به این بازی، نیاز به داشتن کنسول سوییچ نیست، چرا که قرار است تا بازی Hokko Life به زودی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

همانطور که مطلع هستید، دارندگان کنسول سوییچ در روزهای آتی می‌توانند تا به تجربه‌ی بازی مورد انتظار Animal Crossing: New Horizons بپردازند. از طرفی دیگر، خیل عظیمی از بازی‌بازان نیز شیفته‌ی این بازی شده‌اند، اما نداشتن کنسول نینتندو سوییچ باعث شده تا این بازی‌بازان به دیدن ویدیوهای این بازی اکتفا کنند.

اما خبر خوش برای این دسته از بازی‌بازان این است که بازی به نام Hokko Life، با خصوصیات و ظاهری بسیار مشابه به Animal Crossing، قرار است تا به‌زودی در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار بگیرد. این بازی مستقل که توسط بازی‌سازی به نام رابرت تاتنل (Robert Tatnell) ساخته شده‌است، به زودی در فروشگاه استیم در دسترس قرار خواهد گرفت.

رابرت تاتنل که پیش از این در شرکت‌های لاین‌هد (Lionhead) و سونی مشغول کار بر روی پروژه‌های مختلف بود، به صورت تک نفره این بازی را ساخته است و حتی وظیفه‌ی نشر آن را نیز به تنهایی برعهده گرفته است. از طرفی دیگر، تشابه‌های بسیار زیادی بین بازی‌های Animal Crossing: New Horizons و Hokko Life وجود دارند که باعث شده‌است تا نام این بازی مستقل سرزبان‌ها بیفتد.

در مجموع، به دلیل ماهیت بازی‌های نینتندو، بازی‌سازان مستقل علاقه‌ی بسیار زیادی به ساخت بازی‌های شبیه به آن‌ها دارند. این رویه با ساخت بازی Temtem آغاز شد و اکنون نوبت به Hokko life رسیده است تا تجربه‌ای مشابه از یک بازی انحصاری نینتندو را به دست بازی‌بازان سایر پلتفرم‌ها برساند.

با اینکه هنوز تاریخ دقیقی از زمان انتشار این بازی منتشر نشده، اما صفحه‌ی اختصاصی این بازی در فروشگاه استیم شروع به فعالیت کرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید