به‌روزرسان جدید Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

به‌روزرسان جدید Animal Crossing: New Horizons به تازگی منتشر شده است. متاسفانه، این به‌روزرسان حاوی محتوای جدید چندانی نیست و تنها “به بهبود تجربه‌ی بازی کمک می‌کند”.

نینتندو به‌روزرسان بسیار کوچکی را برای بازی این روزها موفق Animal Crossing: New Horizons منتشر کرده است. در وبسایت نینتندو، تنها اطلاعات منتشر شده از این به‌روزرسان، این است که تجربه‌ی بازی بهبود یافته است. البته گزارش‌ها حاکی از این است که باگ مربوط به تکثیر آیتم‌ها رفع شده است. غیر از این چندان محتوای به‌روزرسان مشخص نیست.

طبعا برای تجربه‌ی آنلاین بازی، نیازمند دریافت این به‌روزرسان هستید. در صورتی که هنوز به صورت خودکار به‌روزرسان را دریافت نکرده‌اید، در داشبورد سوئیچ بازی را انتخاب کنید، علامت مثبت را لمس کنید و گزینه‌ی Software Update را انتخاب کنید. هم اکنون می‌توانید از رویداد Stamp Valley این بازی هم لذت ببرید که به مناسبت روز بین‌المللی موزه در حال برگزاری است.

هدف شما در این رویداد، جمع‌آوری تمبر است که اطراف موزه پنهان شده‌اند. پس از به اتمام رسیدن این رویداد، رویداد Wedding Season بازی آغاز خواهد شد. Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کند و شکی نیست که به زودی، تبدیل به موفق‌ترین بازی سوئیچ از این لحاظ می‌شود.

هم اکنون می‌توانید Animal Crossing: New Horizons را به صورت انحصاری برروی نینتندو سوئیچ تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید